h ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!

ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!

ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!

شاهزاده نایف ولیعهد عربستان سعودی در جلسه وزاری کشور شورای همکاری خلیج فارس گفت: هر گونه تعرض به کشورهای شورا، تعرض به تمام کشورهای شورا محسوب می شود.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از انتخاب، رویترز نوشت: عربستان سعودی به ایران هشدار داد که نمی تواند تهدید به حاکمیت کشورهای حاشیه خلیج فارس را تحمل کند.

بنا بر این گزارش، شاهزاده نایف ولیعهد عربستان سعودی در جلسه وزاری کشور شورای همکاری خلیج فارس گفت: هر گونه تعرض به کشورهای شورا، تعرض به تمام کشورهای شورا محسوب می شود.

وی در ادامه اشغال جزایر سه گانه توسط ایران و نقش این کشور در درگیری ها در بحرین را محکوم نمود!

ولیعهد عربستان سعودی افزود: ما تاکید می ورزیم که عربستان سعودی و باقی کشورهای شورا در خطی واحد در کنار بحرین و امارات در جهت حفظ حاکمیت و ثبات این دو کشور می ایستیم.

همچنین، سعود فیصل، وزیر خارجه عربستان هفته ی گذشته اعلام کرد که کشورهای عربی خلیج فارس به دنبال تشکیل یک اتحادیه با سیاست های دفاعی و خارجی مشترک است.

15 اردیبهشت 1391