h آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است !

آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است !

آیت الله وحید خراسانی : حفظ نظام از اوجب واجبات است !

به گزارش فرهنگ :در حالی که رسانه ضد انقلاب طی چند سال گذشته سعی بر نشان دادن،چهره جدیدی از آیت الله وحید خراسانی داشتند و از وی بعنوان حامی خود در برابر نظام اسلامی بهره برداری های سیاسی می کردند،موضع گیری چند روز گذشته آیت الله وحید خراسانی تا حدود زیادی آبی سرد بود بر نقشه های باطل شده دشمن نظام.

چندی پیش آیت الله وحید خراسانی در دیدار با حجت الاسلام شهاب مرادی و مسئول بخش اخلاق و عرفان سایت تبیان اظهار داشت:

«حفظ نظام از اوجب واجبات است نه برای امروز که ما هستیم، برای همیشه تا روزی که این پرچم به دست امام زمان (ارواحنافداه) برسد و ما همه در قبال اهل بیت(ع) مسئولیم.»

و حال سوال اینجاست؛ سایت های ضدانقلابی که سعی داشتند از آیت الله وحید خراسانی به عنوان رهبر جدید شان یاد کنند ،چرا در قبال این موضع گیری صریح سکوت کرده اند. !!!

سایت هایی چون کلمه، سی میل، جرس که موضع گیری های مشخصی در قبال این مرجع تقلید داشتند، امروز چرا در برابر تازه ترین موضع گیری ایشان سکوت کرده اند.!!؟

در این بین، می توان به درگیری سایت های ضدانقلاب نیز اشاره کرد. تا جایی که سایت خودنویس ،به جان سایت های همسو خود افتاده است و از آنها در قبال این سکوت سوال پرسیده است.

سایت خودنویس با اشاره به سکوت معنادار این سایت ها دست به اعترافی گرانبها زده و یادآور شده است:

«با نگاهی به برجسته‌سازی خبرهای مربوط به این مرجع تقلید می‌توان یک نکته را بوضوح دید؛ اینکه این آیت‌الله ؛ اگر مخالفتی (ولو اندک) هم با جمهوری اسلامی داشته باشد، هرگز حاضر نیست آن را در پای «نظام» قربانی کند و ثانیا مخالفت‌های وی کاملا «تلویحی و لطیف» بیان شده است.» کنایه خودنویس به سایت های حامی جنبش سبز نیز جالب توجه است:

«درواقع موضوع اینجاست که منتقدان حاکمیت و به‌خصوص سبزها، بیشتر از آنکه یک مقام عالی مذهبی یا نظامی با حاکمیت و نظام مخالف باشد، سعی می‌کنند (در جهت نیازهای خود به یک قهرمان) از درون سخنان این فرد آنچه مورد علاقه‌شان است را بیرون بکشند و کلیت سخنان او را بایکوت کنند.» خودنویس تحلیل خود را با یک سوال از سایت های حامی جنبش سبز به پایان رسانده است:

«در انتها باید از رسانه‌های سبز پرسید که این سخن مهم و بسیار قابل تاویل «آیت‌الله العظمی وحید خراسانی، مرجع تقلید مخالف آقای خامنه‌ای» که می‌گوید «حفظ نظام از اوجب واجبات است» در کجای تحلیل‌ها باید قرار داده شود؟»
14 اردیبهشت 1391