h کنکوری رتبه زیر 100 اتومبیل هدیه خواهند گرفت ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کنکوری رتبه زیر 100 اتومبیل هدیه خواهند گرفت !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کنکوری رتبه زیر 100 اتومبیل هدیه خواهند گرفت !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کنکوری رتبه زیر 100 اتومبیل هدیه خواهند گرفت !

کنکوری رتبه زیر 100 اتومبیل هدیه خواهند گرفت !

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا گفت: به کسانی که در کنکور سال آینده موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰ کشوری شوند یک دستگاه خودروی پراید هدیه داده می‌شود.

به گزارش فارس ، مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا که به همراه هیئت همراه برای بازدید از نمایندگی‌های سایپا به غرب مازندران سفر کرده بود صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز معلم در چالوس حضور یافت.

نعمت‌الله پوستین‌دوز در این مراسم دقایقی به سخنرانی پرداخت و گفت: نقش معلم در جامعه بسیار کلیدی است و روشنی بخش و آگاهی‌دهنده به جامعه است.

وی تصریح کرد: تنها راه غلبه بر جهل و نادانی کسب علم است و در این راه نقش معلمان در آموزش و تعلیم و تربیت نسل جوان بسیار حائز اهمیت است.

پوستین‌دوز اظهار داشت: با توجه به هوشمند شدن و گسترش تکنولوژی در زندگی امروزی فضای پرسشگری در میان نسل جوان و دانش‌آموز بسیار زیاد شده است بنابراین معلمان ما باید خود را همواره به روز داشته باشند تا بتوانند نیازهای نسل امروز را پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: در دنیای امروز دیگر به دانش‌آموز آموزش نمی‌دهند بلکه مسیر پرسشگری و خلاقیت را به وی می‌آموزند تا او خودش به دنبال علوم برود.

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپای کشور در پایان اظهار داشت: به کسانی که در کنکور سال آینده موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰ کشوری شوند از طرف شرکت خودروسازی سایپای کشور یک دستگاه خودروی پراید صفر کیلومتر هدیه می‌دهد.

14 اردیبهشت 1391