h ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز!

ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز!

ثبت نام خودروها منطقه آزاد انزلی از امروز!

به گزارش خبرگزاری مهر، مجوز تردد خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی از مصوبات دور سوم سفرهای استانی هیئت دولت به گیلان بود که با همکاری استانداری، گمرک و نیروی انتظامی کشور به مرحله اجرا درآمد.

طبق این مصوبه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی تا شعاع 50 کیلومتر( هوایی ) از مرزهای این منطقه حق تردد دارند که این محدوده تردد شهرهای رشت، بندرانزلی، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود را دربر می گیرد.

علاقمندان خرید خودرو می توانند از دوشنبه 11 اردیبهشت ماه جاری با ورود به پرتال سازمان منطقه آزاد انزلی به آدرس اینترنتیwww.anzalifz.ir   مراجعه و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند، بعد از بررسی درخواست متقاضی از سوی کمیته خودرو منطقه آزاد انزلی نتیجه از طریق پیامک به اطلاع متقاضیان رسیده و در ادامه برای تکمیل روند خرید به نمایندگی خودروی انتخاب شده مراجعه خواهند کرد.

منطقه آزاد انزلی به مساحت سه هزار 200 هکتار در سه بخش مجزای محدوده شهرک صنتعی حسن رود، محدوده فاز تجارت و محدوده بندری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان واقع شده است، این منطقه یکی از مناطق آزاد هفت گانه ایران است که از سال 84 بعد از تعیین محدوده و معرفی نخستین هیئت مدیره بطور رسمی آغاز بکار کرده است.

11 اردیبهشت 1391