h مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید!

مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید!

مشکل فرهنگی عامل غیرت مردان ایرانی/زنان خود را آزاد بگذارید!

کارشناس شبکه من و تو که دختران و پسران را به داشتن روابط آزاد و خارج از عرف خانواده تشویق می کرد از اینکه دخترها با مردی که ارتباط برقرار می کنند کاری ندارند که این مرد با چند زن دیگر ارتباط دارد ابراز خوشنودی کرد و در عین حال ضمن ابراز تأسف از اینکه مردان چنین روحیه ای را ندارند آن را متأثر از مشکل فرهنگی، مذهبی شان دانست!

  به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، کارشناس زن شبکه من و تو ضمن تشویق دخترها و پسرها به داشتن روابط آزاد(Relationships) و خارج از عرف خانواده، در رابطه با مشکل دخترانی که تا قبل از ازدواج روابط آزادی دارند و اکنون می خواهند ازدواج کنند گفت: «اگر دختری با کسی یا کسان دیگری رابطه داشته باشد به این معنی نیست که او کالای ازدواج نیست ولی متأسفانه آقایان عزیز! گرفتار مسائل فرهنگی، سنتی، مذهبی شان هستند! آقایان ما هنوز گیر فرهنگی دارند و پیش قضاوتی می کنند!» کارشناس من و تو در پاسخ به سؤال مجری که پرسید "آیا این مسأله فرهنگی در رابطه با آقایان است که آن ها را می کوبیم؟" گفت: «اصلا مسأله کوبیدن آقایان نیست. من در کار حرفه ایم، نصفم مرد است و نصف دیگرم زن! دخترها، یک آقایی را که استقلال دارد و دارای خانه و ماشین می باشد، با دل و جان سراغش می روند و اصلا فکر نمی کنند که این آقا چندنفر خانم را در این خانه آورده است! ما [زن ها] اینگونه فکر نمی کنیم ولی آقایان هستند که دقیقا عکس این قضیه فکر می کنند!» وی حتی ضمن ابراز خوشحالی بخاطر اینکه اینگونه مسائل در دنیای غرب حل شده است، از اینکه در دنیای شرق مردم هنوز با مشکلات فرهنگی مواجه هستند و اینگونه روابط برایشان حل نشده ابراز تأسف کرد. البته این کارشناس زن که به روابط آزاد دختر و پسر دامن می زند، نمونه های رفتاری خود را نیز برای نظرات کارشناسی اش بیان می کند. وی پیشتر یکی از فضایل خود را اینگونه بیان کرده بود: در مجلسی با چند نفر می رقصیدم متوجه شدم دوست پسرم خوشش نمی آید، سریع متوجه شدم و در کنارش نشستم و از دلش درآوردم! گفتنی است، شبکه من و تو با هدف ترویج ابتذال و اباحه گری در قالب اظهارات کارشناسی، به ساختارشکنی بنیان خانواده - که اولین و مهم ترین نهاد و مرکز شکل گیری هویّت و شخصیّت انسانهاست- دامن می زند و با نفی روابط قانونی و سالم دو طرفه ی زناشویی، روابط نامشروع(Illicit relations) و غیر قانونی را ترویج می دهد

8 اردیبهشت 1391