h روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد !

روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد !

روابط جنسی در خیابان ، داد ساکنان نیویورک را درآورد !

به گزارش جام نیوز به نقل از سایت دیلی میل؛ نیویورک به شهر ثروتمندان آمریکا مشهور است، آنها از گسترش روابط جنسی علنی در خیابان های این شهر به ستوه آمده و خواستار برخورد با آنها شده اند

این درخواست پس از آن صورت گرفت که شکایت های متعددی از ساکنان علیه کسانی که اتومبیل های خود در آن حوالی پارک می کنند و سپس "آن کار دیگر می کنند"، رخ داده است.

همچنین در شکایات این افراد آمده است که افراد بی بندوبار، پس از این که رابطه جنسی شان در درون اتومبیل پایان می یابد، وسائل و آشغال‌های ضد بارداری را در خیابان، می‌ریزند.

خیابانی که گزارش فوق از آن تهیه شده در منهتن، واقع شده، و علاوه بر مورد فوق، ساکنان آن از آشوب خیابانی کنترل نشده، پارک دوبل، سر و صدا و غیره، خسته شده اند.

ساکنان این خیابان، از مقامات خواسته اند که در یک اقدام غیرمعمول، پارک کردن اتومبیل ها در خیابان مذکور را ممنوع نمایند. این اقدام اکنون در شهرداری در حال بررسی می‌باشد.

در صورت تصویب این خواسته، اگر فردی تخطی کند، اتومبیل وی به پارکینگ منتقل می‌شود.

نیویورک تنها شهر در آمریکاست که مالکان ماشین در اقلیت می‌باشند و در منهتن، فقط 20 درصد از ساکنان آن، صاحب وسیله نقلیه می‌باشند.

7 اردیبهشت 1391