h پسر جوانی که ادعا میکرد "بت من" است دستگیر شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پسر جوانی که ادعا میکرد بت من است دستگیر شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پسر جوانی که ادعا میکرد بت من است دستگیر شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پسر جوانی که ادعا میکرد بت من است دستگیر شد!

پسر جوانی که ادعا میکرد "بت من" است دستگیر شد!

پسر جوانی که ادعا میکرد

متهم جوان پس از انتقال به كلانتري نيز همچنان ادعا مي‌كرد، "بت‌من" است و تي‌شرتي كه پوشيده نشان مي‌دهد كه او قدرت پريدن از ساختمان‌ها و پرواز را دارد و مي‌خواهد آزاد باشد.

چند شب پيش مردي همراه خانواده‌اش در خانه خود در يكي از محله‌هاي قيامدشت در حال تماشاي تلويزيون بود كه يكباره از پشت‌بام صداي پايي شنيد.

صاحبخانه براي بررسي موضوع به پشت‌بام رفت و مشاهده كرد مرد جواني، تي‌شرت بنفش او را پوشيده و فرياد مي‌زند، بت من واقعي من هستم و بعد با حركت دادن دستانش به شكل پرواز پرنده، به اين سو و آن سوي پشت بام مي‌دود.

در همين موقع صاحبخانه كه بشدت شوكه شده بود و مي‌ترسيد اين جوان بلايي بر سر خود بياورد، او را صدا زد و خواست به درون ساختمان بيايد. اما مرد جوان فقط فرياد مي‌زد، كنار برويد، من قهرمان افسانه‌اي هستم و شما نمي‌توانيد مانع پرواز بت‌من از بام ساختمان‌ها شويد.

فرار ابرقهرمان قلابي

مرد صاحبخانه نزد مرد جوان رفت تا شايد او را از پشت‌بام دور كند. اما پسر جوان يكباره صاحبخانه را به كناري انداخت و به پشت‌بام ديگري پريد.

مرد صاحبخانه كه موفق نشده بود او را نجات دهد، با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 قيامدشت تماس گرفت و از ماموران براي دستگيري وي كمك خواست.

دستگيري دزد جوان

دقايقي پس از اين تماس، ماموران انتظامي به محل حادثه اعزام و متوجه شدند مرد جواني كه تي‌شرت صاحبخانه را پوشيده، همچنان از يك بام به بام ديگر مي‌رود و قصد دارد از پشت بام بپرد بنابراين به مرد جوان نزديك شدند و در يك اقدام غافلگيرانه او را دستگير كردند.

متهم: آزادم كنيد، ابرقهرمانم

متهم جوان پس از انتقال به كلانتري نيز همچنان ادعا مي‌كرد، بت‌من است و تي‌شرتي كه پوشيده نشان مي‌دهد كه او قدرت پريدن از ساختمان‌ها و پرواز را دارد و مي‌خواهد آزاد باشد. در اين هنگام ماموران متوجه شدند وي مواد مخدر (شيشه) مصرف كرده و درپي توهم ناشي از آن، تصور مي‌كند پرنده است.

دزد جوان، معتاد بود

در مرحله بعدي معلوم شد، مرد بازداشت‌شده مدتي است مواد مخدر (شيشه) مصرف مي‌كند و خانواده‌اش چند بار او را به كمپ ترك اعتياد برده‌اند اما وي پس از چند روز فرار كرده و مصرف مواد مخدر (شيشه) را از سر گرفته است.

متهم جوان پس از هوشيار شدن در بازجويي گفت: مدتي است مواد مخدر (شيشه) مصرف مي‌كنم. هربار درپي توهم ناشي از آن به گمان اين كه بت‌من شده‌ام، به پشت‌بام همسايه‌‌ها مي‌روم تا از آنجا به پايين پرواز كنم و در برخي مواقع هم از ديوار خانه‌ها بالا ‌رفته‌ام.

متهم با اشاره به شب حادثه گفت: آن شب مواد مخدر (شيشه) زيادي مصرف كرده بودم و تصور مي‌كردم ابرقهرمان شده‌ام و مي‌توانم از بالاي ساختمان پرواز كنم؛ البته اين كار فقط با پوشيدن يك تي‌شرت امكان‌پذير است. بنا بر اين گزارش، براي متهم قرار قانوني صادر شد. تحقيقات تكميلي از او ادامه دارد.

7 اردیبهشت 1391