h ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته

ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته

ماجرای عکس حامد کمیلی و تینا آخوندتبار + تصویر لو رفته

«جوان» ،انتشار عکس دسته جمعی از پشت صحنه یکی از فیلم ها که آقای «حامد کمیلی» بازیگر نقش اول مرد که تجربه بازی در سریال های ماه رمضا را هم دارد در کنار یکی از هم بازی هایش خانم «تینا آخوند تبار» که تصاویر بد حجاب این بازیگر زن در سراسر نت موجود میباشد ، در وضعیت نامناسبی دیده می شود.

ماجرای فساد در پشت صحنه فیلم ها مدتی است که به سوژه داغ رسانه ها تبدل شده است. پس از اظهارات پرستو صالحی در این خصوص بسیاری از بازیگران نام سرشناس کشور مانند امین تارخ، مجید مظفری و محمد علی کشاورز هم این مسئله را تائید کردند. از سوی دیگر گروه فرهنگی روزنامه جوان هم در گفتگو با بازیگران زن سینما و تلویزیون کشور مانند رویا تیموریان، پروانه معصومی، رزیتا غفاری، یکتا ناصر و شیوا خنیاگر به بررسی ریشه ها این مسئله و راهکارهای مقابله این نابهنجاری اخلاقی پرداخت.

در این تصویر هانیه توسلی و رضا داوود نژاد هم هستند که به دلیل شرم از پخش این تصویر مجبور به سانسور این تصویر شدیم ...

در تمام مدت که ماجرای فساد در پشت صحنه فیلم ها در رسانه مطرح می شد بسیار بودند کسانی که به تکذیب این موضوع می پرداختند و این مسائل را ساختگی و در راستا تحقق اهداف گروهی خاص تلقی می کردند. اما انتشار عکسی که بازگر دختری را در آغوش یکی از بازیگران مرد معروف سینما و تلویزیون، نشان می دهد که سلحشور و صالحی پر بیراه نمی گفتند. البته آقای «حامد کمیلی» پس از لو رفتن عکس جنجالی اش از عکاس شکایت کرده است اما به دلیل بازخورد منفی انتشار این عکس مجبور شده بگوید قرار است با خانمی که در عکس همراش بوده ، ازدواج کند و در زمان گرفتن عکس هم با او محرم بوده است! البته در این میان نتیجه گیری درباره صحت ادعای آقای بازیگر بر عهده مردم است!

4 اردیبهشت 1391