h تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس

تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس

تجمع مردم بوکان در پی کشته شدن دختری در این شهر + عکس

بوکان مرکز شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی ایران است در پی ربوده و كشته شدن دختري 17ساله در بوكان كارآگاهان جنايي را در برابر پرونده‌اي پيچيده قرار داده است.اين در حالي است كه مردم اين شهر در پي كشف جسد وحشت‌زده و مضطرب شده‌اند و روز جمعه مقابل فرمانداري تجمع كردند.

به گزارش شرق دختر 17ساله كه سميه فيض‌الله‌پور نام دارد اواسط فروردين‌ماه ناپديد شد و والدين او اين خبر را به پليس اعلام و درخواست كمك كردند اما سرنخي از اين دختر به دست نيامد تا اينكه 24 فروردين به كارآگاهان جنايي خبر دادند جنازه دختر نوجواني زير پل امير‌آباد پيدا شده است، به اين ترتيب تحقيقات آغاز و مشخص شد جنازه متعلق به سميه است.

اين دختر بنا به تشخيص پزشكي قانوني حاضر در محل چند روز قبل جان باخته بود.

در پی اين اتفاق تيمي تحقيق درباره انگيزه قتل سميه را آغاز كردند اما آنها تاكنون به سرنخ و مدركي دست نيافته‌اند و فقط در پي احتمال‌ها و فرضيه‌هاي مطرح‌شده سه نفر را به عنوان مظنون بازداشت كردند. اين اشخاص تاكنون در بازجويي‌ها هرگونه مشاركت در ربودن و به قتل رساندن دختر دانش‌آموز را رد كرده‌اند با اين وجود تحقيق از آنها ادامه دارد. اين در حالي است كه مردم بوكان روز جمعه با تجمع مقابل فرمانداري نسبت به واقعه رخ‌داده، اعتراض كردند و خواستار برخورد قاطع‌تر مقامات مسوول شدند. در اين تجمع پدر سميه به مردم گفت نيروي انتظامي و دستگاه قضايي تاكنون پيگيري‌هاي مناسبي انجام داده‌اند.

پس از كشف جسد سميه شايعاتي در بوكان مطرح شد مبني بر اينكه چند دختر دانش‌آموز ديگر نيز كه در مقاطع راهنمايي و دبيرستان تحصيل مي‌كنند ربوده شده‌اند اما چنين شایعاتی به تاييد نرسيده است.

3 اردیبهشت 1391