h عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال!

عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال!

عکس جنجالی میرحسین موسوی و همسرش در ویلای شمال!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت "بالاترین" (Balatrin) دوشنبه 28فروردین(April.16) نوشت: «چرا طرفداران موسوی از انتشار عکس وی در ویلای شمال پرهیز می کنند؟»

بر پایه این گزارش، یکی از کاربران بالاترین در پست خود نوشت: «چندی است عکسی از میرحسین موسوی منتشر شده است که وی را در جایی که گفته می شود ویلایی در شمال کشور است نشان می دهد. گفته می شود وی درجریان دیدار نوروزی با فرزندانش به روستایی در شمال کشور رفته است. این اصلا چیز بدی نیست ولی نکته عجیب این است که طرفداران آقای موسوی اصرار دارند که وی همچنان درحبس خانگی بوده است و حتی لینک هایی که تحت این عنوان به بالاترین فرستاده شده اند، تحت عنوان "خبر غیرواقعی" [!] حذف گردیده اند. به راستی چرا طرفداران موسوی از انتشار عکس وی در ویلای شمال هراس دارند؟ آیا فکر می کنند اگر موسوی به شمال کشور رفته، مرتکب گناهی شده است یا خدای ناکرده تقدسش مخدوش گشته است؟» به نظر می رسد کار سانسورچی های فتنه به حذف تصاویر سران جریان سبز رسیده است.

29 فروردین 1391