h ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی) - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی),ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی),مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی)

ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی)

ازدواج عجیب در دمای 33- ( عکس های دیدنی)

یک قطب نورد نروژی ازدواج خود را در دمای ۲۳درجه زیر صفر قطب شمال جشن گرفت! مهر: بورگ اوسلند که یکی از کهنه کاران قطب نوردی نروژ به حساب می آید، دیروز در لباس سنتی نروژی ها و همسرش، در گرم ترین لباس عروس دنیا رو به روی کشیش پروازی شان قرار گرفتند تا اولین زوجی باشند که مراسم ازدواجشان را در قطب شمال برگزار می کنند.

این مراسم کمتر از ۳۰ مهمان داشت و حدود نیم ساعت به طول انجامید. تنها تزئین مراسم هم شمعی بود که در سرمای هوا رو به خاموشی می رفت و البته صلیبی که با دو تکه چوب اسکی سر هم شده بود! در این مراسم، یک هلیکوپتر روسی MI-۸هم به جای ماشین عروس، این زوج را به اسوالبارد، دورترین نقطه مسکونی زمین برده بود تا مراسم عروسی خود را در میان مهمانان کم تعدادشان برگزار کنند. مراسم ازدواج با سرو نوشیدنی، آتش بازی و نورافشانی به پایان رسید.

داماد این مراسم، یکی از سرشناس ترین قطب نوردهای نروژی بود که در سال ۱۹۹۴ رکورد اسکی انفرادی قطب شمال را به نام خود ثبت کرد. او که سابقه سفر به قطب شمال در زمستان را دارد، در رکوردی دیگر موفق شد یک تراورس اسکی-کایت را از اقیانوس منجمد شمالی تا کانادا هدایت کرده و مشابه همین کار را در قطب جنوب انجام دهد.

27 فروردین 1391