h BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس

BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس

BBC : هجوم خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس

به گزارش فارس به نقل از بی بی سی، به دنبال هجوم دو روزه خریداران سوخت به پمپ‌بنزین‌ها در انگلیس، دولت این کشور امروز شنبه توصیه پیشین خود به دارندگان خودرو برای ذخیره بنزین را پس گرفت و اعلام کرده است که دیگر ضرورتی ندارد آنها باک‌های بنزین خود را پر نگه دارند.

به دنبال انتشار خبر اعتصاب احتمالی رانندگان شرکت‌های حمل و نقل مواد سوختی (تانکرها) در این کشور در طول تعطیلات عید پاک، "فرانسیس مود" از نمایندگان محافظه‌کار مجلس عوام انگلیس، گفته بود که مردم باید در گالن، بنزین ذخیره کنند.

چهارشنبه گذشته نیز "دیوید کامرون"، نخست‌وزیر انگلیس، به صاحبان خودرو در این کشور توصیه کرده بود که با توجه به احتمال اعتصاب، باک‌های بنزین خود را "پر کنند".

به دنبال این اظهارات کامرون، صف‌هایی طولانی در اطراف پمپ‌بنزین ها در سراسر انگلیس تشکیل شد.

امروز شنبه، ۳۱ مارس نیز بی‌بی‌سی گزارش‌هایی از تشکیل صف و تداوم کمبود بنزین در برخی پمپ‌بنزین‌ها در لیدز، کنت، ساری، برکشر، هرتفوردشر و جنوب شرق لندن دریافت کرده است.

12 فروردین 1391