h آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند

آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند

آزادکاران 6 سهمیه المپیک لندن برای ایران به ارمغان آوردند

به گزارش فارس : رقابت‌های کشتی آزاد گزینشی المپیک در قاره آسیا ظهر امروز (جمعه) در شهر آستانه قزاقستان آغاز شد که مسعود اسماعیل‌پور و احسان لشگری کشتی‌گیران اوزان 60 و 84 کیلوگرم کشورمان با حضور در فینال سهمیه المپیک 2012 لندن را کسب کردند و تعداد سهمیه‌های ایران در المپیک را به 6 سهمیه افزایش دادند.

تیم ملی کشتی آزاد که در رقابت‌های جهانی ترکیه در اوزان 55، 66، 74 و 96 کیلوگرم سهمیه المپیک 2012 لندن را بدست آورده بود برای کسب سه سهمیه باقی مانده در مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا شرکت کرد که در روز نخست این رقابت‌ها اسماعیل‌پور و لشگری نیز در اوزان 60 و 84 کیلوگرم 2 سهمیه دیگر المپیک را به‌دست آوردند و و تعداد سهمیه‌های ایران در المپیک را به 6 سهمیه افزایش دادند.

به گزارش فارس، فردا (شنبه) آخرین آزادکار کشورمان در وزن 120 کیلوگرم به مصاف رقبای خود می‌رود تا در صورت حضور در دیدار فینال سهمیه تیم ملی کشتی آزاد ایران برای شرکت در رقابت‌های المپیک 2012 لندن کامل شود.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران نیز برای کسب 4 سهمیه باقیمانده المپیک لندن در این مسابقات شرکت کرده است که 3 نماینده کشورمان فردا و یک فرنگی‌کار یکشنبه برای حضور در مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان به مصاف حریفان خود می‌روند.

رقابت‌های گزینشی المپیک روزهای 10 تا 13 فروردین ماه در سالن کشتی مرکز ورزش دولت شهر آستانه برگزار می‌شود که فینالیست اوزان مختلف سهمیه حضور در المپیک 2012 لندن را به دست می‌آورند.

12 فروردین 1391