h آیت‌الله علم‌الهدی هم رای داد / آمریکا و استکبار منتظر شکست دیگری باشد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت‌الله علم‌الهدی هم رای داد / آمریکا و استکبار منتظر شکست دیگری باشد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت‌الله علم‌الهدی هم رای داد / آمریکا و استکبار منتظر شکست دیگری باشد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت‌الله علم‌الهدی هم رای داد / آمریکا و استکبار منتظر شکست دیگری باشد

آیت‌الله علم‌الهدی هم رای داد / آمریکا و استکبار منتظر شکست دیگری باشد

به گزارش خبرگزای فارس از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش که برای رای دادن در شعبه 501 مسجد ایزدی شهر مشهد حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده مردم از ساعات اولیه انتخابات، پیش‌بینی می‌شود که در این دوره مردم حضور و مشارکت بیشتری نسبت به دوره‌های گذشته داشته باشند.

امام جمعه مشهد افزود: در حال حاضر نیز لحظه به لحظه مشارکت مردم بیشتر می‌شود پس باید گفت که در این انتخابات بیشترین مشارکت را خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: سرنوشت هر انسانی به سرنوشت جامعه‌ای که در آن زندگی می کند بستگی دارد و تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی در تمام شئون زندگی مردم در مجلس شورای اسلامی انجام می گیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان خطاب به نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان مردم باید از جنس خودشان و هم‌گام با آنها باشند، مردم در 22 بهمن همدلی خود را با نظام و رهبری آن اعلام کردند.

12 اسفند 1390