h فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 91 - raja.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 91 - raja.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 91 - raja.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 91 - raja.ir

فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 91 - raja.ir

فروش سراسری بلیت قطارهای مسافری برای نوروز 91 از ساعت 7 صبح روز یکشنبه 30 بهمن ماه از طریق حدود 1000 نمایندگی فروش در سراسر کشور به طور همزمان آغاز می‌شود.

فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز امسال در تاریخ 30 بهمن ماه، برای محورهای شمال (ساری، گرگان و ...)، شمال‌غرب و آذربایجان (زنجان، میانه، تبریز، مراغه و ...) همچنین قطارهای ساری-مشهد، قزوین-مشهد، تبریز-مشهد، زنجان-مشهد، کرج-مشهد و بالعکس است.

در ساعت 7 صبح اول اسفند ماه، فروش بلیت برای محورهای جنوب (اراک، اندیمشک، اهواز، خرمشهر و ...)، جنوب‌شرق (یزد، کرمان، بندرعباس، اصفهان، زاهدان و ...) و قطارهای اراک-مشهد، اهواز-مشهد، قم-مشهد، کاشان-مشهد، اصفهان-مشهد، شیراز-مشهد، یزد-مشهد، بندرعباس-مشهد، کرمان-مشهد و بالعکس آغاز می‌شود.

بر این اساس در ساعت 7 صبح 2 اسفند ماه نیز، بلیت برای قطارهای مسافری محور خراسان، طبس، خواف و بالعکس به فروش می‌رسد. فروش بلیت قطارهای مسافری برای نوروز 91 از طریق سیستم فروش جدید ( Online2 )، بمنظور سهولت دسترسی هموطنان به بلیت انجام می‌گیرد. فروش بلیت قطار بین‌المللی ترکیه نیز با هماهنگی این کشور بعد از پیش فروش بلیت‌ قطارهای داخلی، ساعت 7 صبح 3 اسفند ماه انجام می‌شود.

فروش امسال بلیت های نوروزی را مختص به دوره زمانی 24 اسفند 90 لغایت 15 فروردین 91 اعلام کرد و گفت: به هر متقاضی یک کوپه و حداکثر به تعداد اعضای خانواده با ارائه شناسنامه سرپرست خانوار بلیت فروخته می‌شود و همچون سال‌های گذشته فروش هرگونه بلیت گروهی و دسته جمعی برای تاریخ های یاد شده ممنوع است.

گفتني است؛ از خریداری بلیت غیرهمنام، مخدوش و خارج از سامانه رسمی فروش بلیت که از نظر این شرکت باطل محسوب می‌شود جداً خودداری کرده تا در هنگام سفر و کنترل بلیت در ایستگاه‌ها و قطارها دچار مشکل نشوند.

متقاضیان بلیت می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش‌های نوروزی اعم از موجودی بلیت، قیمت بلیت، نشانی مراکز فروش و ... یا اعلام نظر، انتقاد و شکایت در زمینه فروش بلیت قطار در طول شبانه روز با سامانه ارتباط با مشتری رجاء از طریق تلفن 1539 یا پیامک 3000139 ارتباط برقرار کرده و یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.raja.ir مراجعه کنند.

29 بهمن 1390