h پزشک ایرانی در نیویورک برترین پزشکان ایالات متحده شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پزشک ایرانی در نیویورک برترین پزشکان ایالات متحده شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پزشک ایرانی در نیویورک برترین پزشکان ایالات متحده شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پزشک ایرانی در نیویورک برترین پزشکان ایالات متحده شد !

پزشک ایرانی در نیویورک برترین پزشکان ایالات متحده شد !

پزشک ایرانی در نیویورک توانست جایزه منتخب بیماران را به دست آورده و به عنوان یکی از برترین پزشکان ایالات متحده انتخاب شود تنها پزشکانی می توانند این جایزه را دریافت کنند که از بیماران خود امتیاز خوبی دریافت کرده باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تعداد اندکی از پزشکان در ایالات متحده توانستند جایزه سال ۲۰۱۱ منتخب بیماران را از آن خود کنند و نام دکتر مهرداد هدایت نیا نیز در میان نام این پزشکان برتر دیده می شود.

تنها پزشکانی می توانند این جایزه را دریافت کنند که از بیماران خود امتیاز خوبی دریافت کرده باشند و دیگر توانایی های خود را نیز به اثبات رسانده باشند. در واقع تنها پنج درصد از ۷۲۰ هزار پزشک فعال در ایالات متحده در سال ۲۰۱۱ به عنوان برترین پزشکان کشور از دید بیماران معرفی شده اند.

ماهانه میلیونها بیمار در سرتاسر آمریکا به وب سایتهای ویژه ای مراجعه کرده و از تجربیات درمانی خود با پزشکان می نویسند و موارد مختلفی از قبیل دقت در تشخیص، مدت زمانی که پزشک به آنها اختصاص می دهد، رفتار پزشک و پیگیری وی در درمان اظهار نظر می کنند.

بر اساس این اطلاعاتی که بیماران آنها را فراهم می آورند برترین پزشکان آمریکا انتخاب شده و پس از بررسی دیگر توانایی ها و قابلیتها، برندگان نهایی این جایزه انتخاب می شوند.

براساس گزارش Sacbee، مهرداد هدایت نیا، متخصص هوشبری مرکز "Pain Medicine" در سال ۲۰۱۰ نیز موفق به دریافت این جایزه شد. وی همچنین در سال ۲۰۱۰ به عنوان یکی از دلسوزترین پزشکان آمریکا معرفی شده بود.

29 بهمن 1390