h تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد

تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد

تحقیر فیلم رسول صدرعاملی در برج میلاد

در واپسین ساعات از هشتمین روز جشنواره‌ی فجر و در هنگام اکران آخرین فیلم صدرعاملی، سالن برج میلاد شاهد بی‌سابقه‌ترین اعتراض اهالی رسانه از ابتدای جشنواره‌ی سی‌ام تا به امروز بود.

به گزارش رجانیوز، فیلم «در انتظار معجزه» سومین قسمت از سه گانه‌ی صدرعاملی در باب مشهدالرضا و زائران آن، به قدری کش‌دار و زجرآور بود که تماشاگران را وادار به اعتراض با کف زدن ممتد نمود و این اعتراض تا پایان فیلم هم ادامه پیدا کرد.

گرچه در روزهای گذشته هم در حین اکران برخی فیلم‌ها، تماشاگران در واکنش به کیفیت ضعیف فیلم‌ها، به چنین اقداماتی دست زده بودند، اما اعتراض روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به ریتم کند و وحشتناک فیلم صدرعاملی، شدیدترین واکنش اهالی رسانه از روز نخست جشنواره تا امروز بود.

لازم به ذکر است که پیش از این، بسیاری از تماشاگران در حین اکران «هرشب تنهایی» -دومین قسمت از همین سه‌گانه- هم نارضایتی خود را از این فیلم پس از بیرون آمدن از سالن سینما ابراز کرده بودند.

 
21 بهمن 1390