h پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی

پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی

پاسخ قلعه نوعی به اظهارات کنایه‌ آمیز پرویز مظلومی

قلعه نویی در واکنش به اظهارات و کنایه‌های اخیر پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال به وی گفت: این چیز غیر عادی نیست!

وی افزود : از روزی که مربیگری را آغاز کرده‌ام از این حمله‌ها زیاد دیده‌ام. امروز هم به دو دلیل جواب حرف‌های اخیر را نمی‌دهم؛ نخست احترامی که برای هواداران استقلال قائلم و اینکه آنها روز جمعه بازی حساسی را پیش رو دارند ترجیح می‌دهم سکوت کنم. علاوه بر این آقای فتح الله زاده نیز امروز با من تماس گرفت و خواست که اظهار نظری نکنم. به همین خاطر ترجیح می‌دهم فعلا پاسخی به صحبت‌های سرمربی استقلال ندهم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با خواندن این بیت شعر که "گر مرد ره عشقی، فکر بد نامی نکن"، خاطرنشان کرد: من یک سئوال از این آقایان دارم؛ چرا در روزهایی که می‌برند بردشان حاصل کارهای تاکتیکی بوده و روزی که می‌بازند پای مرا وسط می‌کشند؟ مگر من باید می‌رفتم و به زاید التماس می کردم که گل نزند؟! چطور زمانیکه رفتند فینال جام حذفی کارشان تاکتیکی بود اما امروز که باختند حرف از قلعه نویی می‌زنند. من به احترام هواداران و فتح الله‌زاده حرفی نمی‌زنم و قضاوت در این خصوص را به مردم و علاقمندان به تیم استقلال می‌سپارم.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم تیم تراکتورسازی نتایج خوبی کسب کرده و یکی از بهترین دوران ورزشی‌ام را در این تیم پشت سر می‌گذارم، اینکه تراکتورسازی نتیجه گرفته برای من از هر چیز مهمتر است. من از این چیزها زیاد دیده‌ام. زمانی که از مالزی به ایران بازگشتیم 300 مقاله علیه من نوشتند که 95 درصد آن ناحق بود. پوست من کلفت‌تر از این چیزهاست آقایان هرچه می‌خواهند بگویند اما کاری به تیمم نداشته باشند.

قلعه نویی خاطرنشان کرد: ظاهرا آقایان می‌خواستند با طرح این مسائل در آستانه بازی روز جمعه به علاقه‌مندان استقلال انحراف فکری بدهند، ظاهرا آنها از بازی مقابل ذوب آهن ترسیده‌اند و یکسری چیزها مطرح کرده‌اند که فکرها منحرف شود. من به این مسائل توجهی ندارم، چرا که اعتقاد دارم خدا همه چیز را از انسان می‌گیرد به جز اعمالش را. در نهایت با همین اعمال است که آن دنیا از ما سئوال و جواب می کنند.

21 بهمن 1390