h مجری من و تو : به خبرگزاری فارس و سایت رجا مراجعه نکنید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجری من و تو : به خبرگزاری فارس و سایت رجا مراجعه نکنید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجری من و تو : به خبرگزاری فارس و سایت رجا مراجعه نکنید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجری من و تو : به خبرگزاری فارس و سایت رجا مراجعه نکنید!

مجری من و تو : به خبرگزاری فارس و سایت رجا مراجعه نکنید!

جام نیوز: مجری شبکه من و تو در یکی از برنامه های این شبکه گفت: «ما چند روز پیش یک رای گیری در فیس بوک انجام داده ایم. ده عدد سایت خبری در آنجا قرار داده ایم و از شما سوال کردیم که مطالب کدامیک از این سایت ها را اصلا قبول ندارید. در حال حاضر سایت های رجا نیوز و فارس نیوز به ترتیب در رتبه اول هستند.»

مجری من و تو با بیان درخواستی کاملا مطابق با اصول دموکراسی!؟ از بینندگان این شبکه درخواست کرد تا برای کسب اخبار به بعضی از سایت های خبری مراجعه نکنند. وی گفت: «من که می دانم اکثریت شما در این وب سایت ها نمی روید! اما آن کسانی هم که برای خنده و اینکه حوصله شان سر رفته و می خواهند بروند در این سایت ها تا یک مقدار بخندند نروند تا تعداد بازدیدکنندگان این وب سایت ها پایین بیاید تا آنها خودشان متوجه بشوند که مطالب‌شان خریدار ندارد تا این سایتها را ببندند و بروند دنبال یک کار دیگر!»

گفتني است كينه‌ي شبكه‌ها و سايت‌هاي ضد انقلاب از رسانه‌هاي انقلابي موضوع جديدي نيست و تاكنون به روش‌هاي مختلف ابراز شده است.

21 بهمن 1390