h اعتصاب سراسری برای روز دوم اسرائیل را فلج کرد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعتصاب سراسری برای روز دوم اسرائیل را فلج کرد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعتصاب سراسری برای روز دوم اسرائیل را فلج کرد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعتصاب سراسری برای روز دوم اسرائیل را فلج کرد !

اعتصاب سراسری برای روز دوم اسرائیل را فلج کرد !

بانک‌ها، بندرها، بورس و دفاتر دولتی در ادارات مختلف برای دومین روز متوالی از اعتصاب کارگری در رژیم صهیونیستی همچنان تعطیلند.

به گزارش فارس، خبرگزاری رویترز اعلام کرد که امروز پنجشنبه دومین روز اعتصاب سراسری در اسرائیل است که بانک‌ها، بندرها، بورس اسرائیل در تعطیلی فرو رفته است.

دولت رژیم صهیونیستی هنوز مشغول مذاکره با سران اتحادیه کارگران این رژیم (هستدروت) است اما هنوز توافقی حاصل نشده است.

اعتصاب فراگیر کارگران در سراسر رژیم صهیونیستی از ساعت 6 صبح روز گذشته به وقت محلی آغاز شد و برای پایان آن زمانی تعیین نشده است.

اتحادیه کارگران رژیم صهیونیستی برآورد کرده است که با اعتصاب هزاران کارمند و کارگر در بخش‌های مختلف این رژیم، روزانه حدود 500 میلیون دلار خسارت به اقتصادی تل‌آویو وارد شود.

علاوه بر این بانک مرکزی اسرائیل به همراه دفاتر دولتی امروز نیز بسته بود و حرکت قطارها نیز متوقف شده است.

فرودگاه بین‌المللی بن‌گوریون در تل‌آویو پایتخت این رژیم نیز به مدت یک ساعت و نیم بسته بود و دوباره باز شد اما سخنگوی فرودگاه اعلام کرد که برنامه جدید پروازها هنوز در حال بررسی است.

یکی از خواسته‌های اتحادیه کارگری بازگرداندن ۲۵۰ هزار بازنشسته به کار است اما دولت رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که در سایه بحران اقتصاد جهانی توان این کار را ندارد و حاضر است اندکی به حقوق بازنشستگی آنان اضافه کند.

21 بهمن 1390