h آغاز جمع‌آوری امضا در مجلس برای قطع صادرات نفت به اروپا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آغاز جمع‌آوری امضا در مجلس برای قطع صادرات نفت به اروپا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آغاز جمع‌آوری امضا در مجلس برای قطع صادرات نفت به اروپا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آغاز جمع‌آوری امضا در مجلس برای قطع صادرات نفت به اروپا

آغاز جمع‌آوری امضا در مجلس برای قطع صادرات نفت به اروپا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس جمع‌آوری امضاء برای طرح قطع صادرات نفت به اتحادیه اروپا را آغاز کردند.

پرویز سروری عضو کمیسیون امنیت ملی و رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به طرح قطع صادرات نفت ایران به اروپا، گفت‌: در حال حاضر این طرح تقریباً نهایی شده و طراحان در حال جمع‌آوری امضا برای آن هستند.

وی در این زمینه افزود: بر اساس این طرح دولت مجاز است که اقدامات لازم برای قطع صادرات نفت به اتحادیه اروپا را انجام داده و هیئتی متشکل از وزیر نفت، وزرای مرتبط و کارشناسان امر تشکیل و ضمن بررسی موضوع سریعاً در زمینه قطع صادرات اقدام کند.

رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس تصریح کرد: طرح قطع صادرات نفت به اروپا مشتمل بر یک ماده دیگر نیز هست که بر اساس آن واردات کالا به کشورمان از کشورهای اتحادیه اروپا نیز ممنوع می‌شود.

18 بهمن 1390