h آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس

آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس

آيا رواست کاندیدایی که 12 ماه تبلیغ غیر قانونی می‌کند، تایید صلاحیت شود؟ + عکس

جمعی از دانشجویان شهرستان کهگلویه در نامه‌ای به شورای نگهبان با بیان مواردی از فعالیت‌های تبلیغی غیر قانونی یکی از کاندیداهای مجلس، این شورا را را در جریان این فعالیت‌ها قرار دادند.

به گزارش رجانیوز متن کامل این نامه در ادامه آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

شورای محترم نگهبان

سلام علیکم

هم اینک که نامه جمعی از دانشجویان شهرستان محروم ولایتمدار کهگیلویه شما را مورد خطاب قرار داده است، بر خود می‌بالیم که این امکان برای خطاب هر چند مجازی  شما بزرگواران را پیدا کردیم، لیکن از شما خواهشمندیم که پیگیر مطالبات شاید صحیح ما باشید چراکه مجبوریم رنج خود را به  سمع شما رسانده و تنها گوشه‌ای از نبایدهای شهرمان را  برای شما بازگو کنیم. متاسفانه از ماه‌ها قبل شاهد مانورهای تبلیغاتی و بسیار پرهزینه‌ای هستیم که آرامش مردم را مخدوش ساخته و سوالاتی را در اذهان متبادر می‌سازد که چگونه است شخصی که سابقه طولانی حضور در مجلس شورای اسلامی را دارد، لیکن بی‌اعتنای به قانون و با آرامش تمام در فروردین ماه امسال یعنی 12 ماه قبل از انتخابات در باغ شخصی خود همایشی 2500 نفری به صرف نهار  برگزار كند و متعاقب آن نیز جلسات مکرر 200 و 300  نفری برگزار كند؟ آیا شروع مانورهای انتخاباتی به مصالح نظام است؟ صرف هزینه‌های آنچنانی و نهار 2500 نفری از کجا آمده است؟
آیا داوطلبانی که سابقه مجلس را دارا می‌باشند نمی‌دانند که فعالیت‌های این چنینی خلاف است؟ سوال اینجاست  چگونه است که آقایان جرات چنین کاری را به خودشان می دهند. آیا سفرهای تبلیغاتی پیش از موعد که صدها ماشین همراهی آن را دارند هیچ توجیه عقلی، شرعی و قانونی دارد و چرا عده‌ای برای خود مصونیت قائل‌اند؟
بر این اساس بر خود واجب دیدیم که وظیفه شرعی خود را به اطلاع اعضای محترم شورای نگهبان برسانیم و امیدواریم که همه عوامل اجرایی و نظارتی بتوانند با تلاش هرچه تمام تر در جهت حراست از قانون، رضایت شهدا را تحصیل نماییم.
والعاقبه للمتقین
جمعی از دانشجویان شهرستان کهگیلویه
16 بهمن 1390