h امين حيايي خواننده رپر شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امين حيايي خواننده رپر شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امين حيايي خواننده رپر شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امين حيايي خواننده رپر شد + عکس

امين حيايي خواننده رپر شد + عکس

امين حيايي خواننده رپر شد + عکس

https://file.zohur12.ir/2012/02/g05m498zs8f49lrypj3.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ حیایی در این فیلم در نقش مردی میانسال به نام «عزیز» ظاهر شده که استودیویی زیرزمینی دارد و به کار ساخت کلیپ برای موسیقی‌های زیر زمینی اشتغال دارد. او درمقطعی از داستان با کیانوش شخصیت اصلی فیلم در زندان آشنا می‌شود و این آشنایی تا بیرون از زندان هم تداوم پیدا می‌کند.

«خود زنی» بر اساس فیلمنامه «احمد کاوری» و به کارگردانی کاوری مقابل دوربین رفته و «اردشیر ایران نژاد» تهیه‌کنندگی آن را به عهده داشته‌است.

این فیلم که در سی امین جشنواره فیلم فجر در بخش «آینه سینمای ایران» نمایش داده خواهد شد.

https://file.zohur12.ir/2012/02/1y5vdttu4dmlmre9skr.jpg

در فیلم خود زنی امیر دلاوری در نقش کیانوش ظاهر شده است. نقش همسر کیانوش هم توسط لعیا زنگنه ایفاء می شود. آتیلا پسیانی،محمد رضا شریفی نیا،نیما شاهرخ‌شاهی، تینا آخوندتبار، نادر سلیمانی، سینا رازانی، امیریل ارجمند، امیر غفارمنش، حسام حمیدی و ... دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

خود زنی طی 74 روز در پاییز و زمستان امسال مقابل دوربین رفته و تدوین، ساخت موسیقی و صداگذاری این فیلم به ترتیب از سوي «حسن ایوبی»، «ستار اورکی» و «جهانگیر میرشکاری» انجام شده‌است.

برخی از عواملی که در ساخت این فیلم حضور داشته‌اند، عبارت‌اند از: مدیر فیلمبرداری: محمد تقی پاکسیما، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: کامبیز دارابی، طراح صحنه و لباس: طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو، مدیر تولید: طاهر امانی، مدیرصدا: حسن زاهدی، طراح چهره پردازی: بابک شعاعی، مدیر جلوه های ویژه: حمید رسولیان، مدیر تدارکات: علی رضایی.

15 بهمن 1390