h مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم !

مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم !

مهدی مهدوی‌کیا : روحیه‌مان را از دست ندادیم و بردیم !

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی مهدوی‌کیا پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال گفت: از هواداران ممنون هستیم که تا آخرین لحظه ما را حمایت کردند. این یکی از شیرین‌ترین پیروزی‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر مقابل استقلال بود.

وی افزود: آمده‌ام به پرسپولیس کمک کنم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مفید باشم. بچه‌ها در این مسابقه خیلی کمک کردند و بازی زیبایی انجام دادیم.

مهدوی‌کیا ادامه داد: پس از اینکه ۲ بر صفر عقب افتادیم، روحیه خود را از دست ندادیم و برای جبران تلاش کردیم. چیزی برای از دست دادن نداشتیم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص ایمون زائد که در این دیدار ۳ گل پرسپولیس را به ثمر رساند، گفت: تعویض دنیزلی نشان داد که زائد بازیکن خوبی است. همه فکر می‌کردند که او بازیکن خوبی نیست اما نشان داد که چه توانایی‌هایی دارد. شرایط این بازی با همه مسابقات فرق می‌‌کند و همه هواداران می‌خواستند که ما دربی را ببریم.

13 بهمن 1390