h زمان واریز یارانه نقدی بهمن/هفته آینده یارانه ها واریز خواهد شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان واریز یارانه نقدی بهمن/هفته آینده یارانه ها واریز خواهد شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان واریز یارانه نقدی بهمن/هفته آینده یارانه ها واریز خواهد شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان واریز یارانه نقدی بهمن/هفته آینده یارانه ها واریز خواهد شد !

زمان واریز یارانه نقدی بهمن/هفته آینده یارانه ها واریز خواهد شد !

سخنگوی اقتصادی دولت از برگزاری جلسات فاز دوم هدفمندی یارانه ها با حضور رئیس جمهور خبر داد و گفت: یارانه بهمن ماه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

به گزارش مهر، سید شمس الدین حسینی امروز در همایش روز جهانی گمرک در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال مهر مبنی بر اینکه آیا دولت همچنان مصمم است که فاز دو هدفمندی یارانه ها را پیش از پایان سال اجرایی نماید، گفت: در این خصوص جلسات مستمری با حضور رئیس جمهور در حال برگزاری است و ابعاد مختلف اجرای فاز دو مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی اقتصادی دولت از انجام بررسی های لازم در این زمینه خبر داد و افزود: باید ببینیم ستاد هدفمندی یارانه ها و رئیس جمهور چه تصمیمی را در مورد زمان اجرای فاز دوم هدفمندی اتخاذ خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که آیا احتمال اینکه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها به سال آینده موکول شود وجود دارد یا خیر، گفت: احتمال هر چیز خوبی وجود دارد.

حسینی همچنین گفت: یارانه بهمن ماه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

13 بهمن 1390