h تحول تازه در نحوه ساماندهی سایتهای اینترنتی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تحول تازه در نحوه ساماندهی سایتهای اینترنتی ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تحول تازه در نحوه ساماندهی سایتهای اینترنتی ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تحول تازه در نحوه ساماندهی سایتهای اینترنتی

تحول تازه در نحوه ساماندهی سایتهای اینترنتی

ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی و نشریات الکترونیک با هدف اجرای آیین‌نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال از یکدیگر تفکیک می‌شوند.

فارس : در حالیکه بررسی آیین‌نامه ساماندهی خبرگزاری‌ها و نشریات الکترونیک در دستور کار هیئت دولت قرار دارد، علیرضا چرخابی؛ مسئول اداره امور استان‌های اداره‌کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد ماموریت یافت تا وظیفه ساماندهی خبرگزاری‌ها و نشریات الکترونیک را به بهترین شکل انجام دهد.

این اقدام در حالی صورت گرفت که همزمان با انتصاب محمد‌صادق افراسیابی به عنوان معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی با هدف اجرای دقیق آیین‌نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال به معاونت رسانه‌های دیجیتال مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال واگذار شد.

رئیس ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت ارشاد منصوب شد

«علیرضا چرخابی»، مدیرمسئول هفته‌نامه دژپل دزفول و خبرنگار ایرنا در خوزستان به عنوان رییس ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شد.

به گزارش مهر، علیرضا چرخابی که کمتر از 2 ماه قبل مسئولیت اداره امور استان‌های اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی را برعهده گرفته بود، ریاست ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت ارشاد را نیز بر عهده گرفت.

پیش از این محمدصادق افراسیابی، عهده‌دار این سمت در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد بود که چندی پیش به عنوان معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب شده بود.

همچنین رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، طی دو حکم جداگانه، محمدصادق افراسیابی را به سمت «ریاست کارگروه حمایت از رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال» و «دبیر کمیته تخصصی فرهنگ اسلامی ایرانی در فضای دیجیتال» منصوب کرده بود.

13 بهمن 1390