h چرا دکتر احمدی نژاد به سمنان سفر نکرد ؟! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چرا دکتر احمدی نژاد به سمنان سفر نکرد ؟!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چرا دکتر احمدی نژاد به سمنان سفر نکرد ؟!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چرا دکتر احمدی نژاد به سمنان سفر نکرد ؟!

چرا دکتر احمدی نژاد به سمنان سفر نکرد ؟!

وضعیت بد جوی سفر احمدی‏ نژاد و اعضای کابینه دهم را به استان سمنان به تعویق انداخت.

فارس: رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان در این ‌باره اظهار کرد: هواشناسی برای روزهای آخر هفته در استان سمنان وضع بد جوی پیش‏بینی کرده است.

علیرضا خلخالی ادامه داد: با توجه به اینکه قرار بود رئیس جمهوری در جمع مردم استان سمنان به سخنرانی بپردازد و اعضای دولت در شهرستان‏ها حاضر شوند، وضع بد جوی مانع از برگزاری مطلوب این سفر می‏شد و به همین خاطر سفر دولت در هفته جاری لغو شده است.

وی یادآور شد: بی‎شک سفر هیئت دولت به سمنان در زمان مقتضی دیگری صورت می‏گیرد.

استان سمنان و مجموعه مدیران این استان از بامداد روز چهارشنبه هفته گذشته در پی اعلام ناگهانی سفر هیئت دولت به سمنان در جلسات متعدد هماهنگی برگزاری این سفر حضور یافته‏ بودند.

استاندار سمنان ظهر چهارشنبه گذشته از سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت، سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته به استان سمنان خبر داده بود، سفر هیئت دولت قرار بود به منظور جمع‌بندی مصوبات سه سفر گذشته هیئت دولت به این استان انجام شود.

رئیس‌جمهور و هیئت دولت قرار بود در این سفر با مردم شهرستان‌های مختلف استان سمنان دیدار و مشکلات سفرهای گذشته خود را بررسی کنند.

10 بهمن 1390