h یکی از میادین تهران به نام شهید احمدی روشن تغییر نام یافت ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یکی از میادین تهران به نام شهید احمدی روشن تغییر نام یافت !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یکی از میادین تهران به نام شهید احمدی روشن تغییر نام یافت !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یکی از میادین تهران به نام شهید احمدی روشن تغییر نام یافت !

یکی از میادین تهران به نام شهید احمدی روشن تغییر نام یافت !

یادمان شهید «مصطفی احمدی روشن» در قالب یک سقاخانه در مقابل دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و در محل شهادت شهید ساخته شده و میدان کتابی نیز به نام این شهید تغییر خواهد کرد.

به گزارش فارس، پیرو توافقات به عمل آمده با شهرداری منطقه 3 میدان کتابی واقع در این منطقه به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره دانشمند شهید «مصطفی احمدی روشن» که 21 دی ماه در حوالی این محل به شهادت رسید، به نام این دانشمند شهید کشورمان، نامگذاری می‌شود.

بر این اساس، میدان «کتابی» تهران به نام شهید «مصطفی احمدی روشن» نخبه علمی کشورمان تغییر نام می‌یابد. همچنین به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 3 تهران بزرگ، نقاشی دیواری چهار شهید دانشمند کشورمان، شهیدان «علی‌محمدی»، «شهریاری»، «رضایی‌نژاد» و «احمدی روشن» به مساحت 200 متر مربع در این منطقه کشیده می‌شود.

شهید مصطفی احمدی روشن که توسط مزدوران آمریکا و اسرائیل صبح روز 21 دی ماه در نزدیکی میدان کتابی تهران به شهادت رسید، همانند دیگر شهدای دانشمند کشورمان خاری در چشم دشمنان اسلام ناب بود.

9 بهمن 1390