h اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی

اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی

اكران جدایی نادر از سیمین در سینماهای رژیم‌صهیونیستی

«جدایی نادر از سیمین» قرار است در خلال هفته جاری در سالن‌های سینمایی رژیم صهیونیستی به صورت گسترده اکران شود.

به گزارش خبرگزاری فارس پایگاه عبری زبان «والا تربوت» در خبری اعلام کرد فیلم «جدایی نادر از سیمین» در سالن‌های سینما در رژیم صهیونیستی به نمایش درمی‌آید.

بنابر این گزارش فیلم «جدایی نادر از سیمین» که با نام «فریدا» به معنی وداع و جدایی در اسرائیل به نمایش در خواهد آمد قرار است در بیت‌المقدس، تل‌آویو و چند شهر و شهرک صهیونیستی دیگر به نمایش درآید.

هر چند این سایت خبری از خریداری این فیلم توسط یک واسطه سوم خبر داده، برخی از منابع خبری اعلام کردند خریدار اسرائیلی فیلم جدایی نادر از سیمین، صاحبان رشته سینماهای «لِو» است.

این در حالی است که پایگاه «عین هاداگ»(چشمان ماهی)، که از سایت‌های برتر سینمایی در رژیم صهیونیستی است با اشاره به پخش این فیلم در سینماهای اسرائیل برای فیلم «جدایی نادر از سیمین» ابراز نگرانی کرده و نوشته است: اکران «جدایی نادر از سیمین» در اسرائیل می‌تواند برای فرهادی و سایر دست اندرکاران آن دردسر ساز باشد.

 
8 بهمن 1390