h ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين

ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين

ممانعت مردم از سخنرانی عليخانی در قزوين

اهالي يكي از حوزه‌هاي انتخابيه شهرستان قزوين روز گذشته از سخنرانی يك كانديدای اصلاح طلب مجلس نهم ممانعت کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، روز گذشته قدرت الله علیخانی، نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در روستای نود کلوان قصد سخنرانی در مسجد این روستا را داشت که با ممانعت حاضرین در مسجد روبرو شد.

بنا بر این گزارش، عضو فراکسیون اقلیت مجلس در سخنانی با انتقاد از دولت اعلام كرد: دولت احمدی نژاد عرضه اداره کشور را ندارد، بالا رفتن قیمت دلار، سکه و تورم ناشی از آن، نتیجه مستقیم اشتباهات دولت است.

علیخانی در ادامه بیان کرد: حرف های من را ضبط کنید و به گوش همه برسانید؛ این دولت باعث رکود، تورم و بیچارگی مردم شده است.

در پی سخنان علیخانی و اهانت به دولت، حاضران در مسجد علیه وي شعار داده و او را از مسجد بیرون کردند.

بر پايه اين گزارش، همراهان علیخانی با استفاده از اسپری اشک آور مردم مسجد را که تعدادی زن و کودک در میان آن ها حضور داشتند، مسموم کردند.

لازم به ذكر است، سه نفر از اهالی روستا به دلیل مسمومیت شدید و شکستگی سر به بیمارستان بوعلی قزوین منتقل شدند و حال یکی از آن ها که سابقه بیماری قلبی هم داشته است تا بعد از ظهر دیروز وخیم اعلام شده بود.

6 بهمن 1390