h مطهری،محجوب،راستگو،جلودارزاده،کاتوزیان،عباسپور و ‌عسگری تایید صلاحیت شدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مطهری،محجوب،راستگو،جلودارزاده،کاتوزیان،عباسپور و ‌عسگری تایید صلاحیت شدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مطهری،محجوب،راستگو،جلودارزاده،کاتوزیان،عباسپور و ‌عسگری تایید صلاحیت شدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مطهری،محجوب،راستگو،جلودارزاده،کاتوزیان،عباسپور و ‌عسگری تایید صلاحیت شدند

مطهری،محجوب،راستگو،جلودارزاده،کاتوزیان،عباسپور و ‌عسگری تایید صلاحیت شدند

یک منبع آگاه گفت که در مرحله دوم بررسی صلاحیت‌های داوطلبان مجلس نهم چهره‌هایی همچون، محجوب، راستگو، جلودارزاده، کاتوزیان، مطهری، عباسپور و عسگری تایید صلاحیت شدند.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به احراز صلاحیت داوطلبان مجلس نهم در مرحله هئیت‌های نظارت گفت که برخی از چهره‌های شاخصی که در مرحله هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده بودند، در مرحله هیئت‌های نظارت تایید صلاحیت شدند.

وی در ادامه به اسامی شماری از چهره‌های شاخص احراز صلاحیت شده در مرحله دوم بررسی صلاحیت‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: از این بین علیرضا محجوب، الهه راستگو، سهیلا جلودازاده، علی مطهری، حمیدرضا کاتوزیان، علی عباسپور و نیز علی عسگری احراز صلاحیت شدند.

به گزارش فارس، در این مرحله پس از آنکه داوطلبان نتیجه بررسی صلاحیت خود را دریافت کردند می‌توانند برابر قانون تا 24 ساعت اعتراض خود را به مراجع مربوطه اعلام کنند.

2 بهمن 1390