h آماری موثق در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی در غرب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آماری موثق در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی در غرب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آماری موثق در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی در غرب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آماری موثق در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی در غرب

آماری موثق در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی در غرب

در تبلیغ و ترویج آزادی روابط جنسی و تحمیل آن به اذهان عمومی و فرهنگ جهانیان، شعارهای بسیاری می‌دهند و مدعی‌اند که هر چه آزادی روابط جنسی که یکی از مشخصات لیبرال دموکراسی غرب است بیشتر باشد، ناهنجاری‌ها و بزه‌های رفتاری در این زمینه کمتر می‌شود. اما آمار که بیان واقعیت‌هاست، نتیجه‌ی معکوسی را نشان می‌دهد.

Iranpn گزارش داد: روابط جنسی، صرفاً یک مسئله شخصی نیست، بلکه آثار مستقیمی در ساختارهای فرهنگی، اقتصادی و حتی سیاسی ملت‌ها دارد و به همین جهت به یکی از موضوعات و دغدغه‌های اصلی حکومت‌ها و سیاستمداران قرار گرفته است. تا جایی که اوباما به عنوان رئیس جمهور بزرگ‌ترین و مدعی‌ترین کشور جهان که داعیه‌ی رهبری جهان را نیز دارد، وعده به آزادی هم جنس‌بازی در ارتش ایالات متحده را در کنار وعده به بستن زندان گوانتانامو، یکی از شعایر اصلی‌اش قرار می‌دهد و نسبت به تحقق آن سریع‌تر و بهتر عمل می‌کند و تصویب لغو قانون «نگو، نپرس» را به عنوان یکی از دستاوردها و افتخارات دولت خود می‌شمارد. [قانون نگو و نپرس در موضوع همجنس‌بازی در ارتش، به سال‌ 1993 (دوره کلینتون) بر می‌گردد. طبق این قانون، همجنس‌بازی در ارتش امریکا مجاز شد، اما نظامیان همجنس‌باز اجازه نداشتند آن را علنی اعلام کرده و یا از دیگری نسبت به تمایلش بپرسند. اوباما مفتخر شد که این قانون را لغو کرده و آزادی عمل بیشتری به سربازان خود بدهد- ].
هم چنین اوباما در ماه جاری، به رغم معضلات و مشکلات عدیده‌ داخلی و خارجی امریکا، مانند بحران مالی، جنبش ضد وال‌استریت، بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و ...، با افتخار و سربلندی تمام اعلام کرد که  لایحه‌ی قانونی شدن رابطه‌ی جنسی نظامیان با حیوانات را به مجلس سنا برده و به تصویب رسانده است (2 - cnsnews  ). و کشورهایی چون جمهوری اسلامی ایران نیز به خاطر مخالفت با همجنس‌بازی یا سایر آزادی‌های روابط جنسی به نوع غربی،‌ متهم به عدم رعایت حقوق بشر می‌شوند؟!
اما، آمارها و اخبار مستند، به ویژه از امریکا و اروپا حاکی از آن است که «آزدی روابط جنسی به نوع غربی» تأثیر مستقیمی در ازدیاد «تجاوز» دارد! چنان چه هر چه آزادی روابط جنسی در غرب بیشتر تبلیغ و ترویج و اعمال می‌گردد، آمار تجاوزات، حتی به کودکان نیز افزایش می‌یابد.
بنا بر آمار ثبت شده در وزارت دادگستری آمریکا (U.S. Bureau of Justice Statistics  ) در سال 2002: از هر 6 زن آمریکایی، یک نفر در طول زندگی خود مورد تجاوز قرار گرفته است.
به گزارشFBI   : فقط 37٪ از زنان مورد تجاوز قرار گرفته شکایتی تسلیم کرده‌اند که این آمار متعلق به آنان است و از تعداد کسانی که بر هر دلیلی شکایت نکرده‌اند، اطلاعی در دست نیست. اما وزارت دادگستری آمریکا، این رقم بسیار پایین‌تر و 26٪ می‌داند. یعنی رقم واقعی حدوداً 4 تا 5 برابر است.
بنا بر همین گزارش: 93٪ از قربانیان را نوجوانان تشکیل می‌دهند و خوفناک‌تر و رقت‌بارتر آن که از این تعداد، 34.2٪ توسط اعضای خانواده، 58.7٪ توسط سایر آشنایان (فامیل‌ها و دوستان خانوادگی) و فقط 7٪ توسط افراد غریبه مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.
گزارش این سازمان در سال 2004 حاکی از آن است که از مجموع قربانیان این ناهنجاری رفتاری در روابط جنسی امریکایی‌ها، 15٪ زیر سن 12 سال و 29٪ بین سنین 12 تا 17 سال، 44٪ زیر سن 18 سال، 80٪ زیر 30 سال مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند و بیشترین خطر و آسیب متوجه دختران زیر 12 سال است. این آمار می‌افزاید: دختران بین 12 تا 16 سال، چهار برابر بیش از سایر رده‌های سنّی مورد تجاوز قرار می‌گیرند.
به گزارش RAINN   – سازمان ملی ضد خشونت در روابط جنسی (RAINN: The nation's largest anti-sexual violence organization  ): در امریکا به طور متوسط هر ساله بیش از 208 هزار نفر بالای 12 سال قربانی تجاوز جنسی می‌شوند، یعنی هر دو دقیقه یک نفر!
بنا به گزارشات رسمی و بر اساس شکایات ثبت شده که آمار بسیار کمتری از وقایع دارد، بیش از یک سوم زنان نظامی و شاغل در ارتش امریکا، از سوی فرماندهان و مدیران خود مورد تجاوز قرار می‌گیرند.
به گزارش مستند NPR  : آمار ثبت شده در سال 2003 نشان می‌دهد که بیش از 30٪ زنان نظامی ارتش ایالت متحده مورد تجاوز قرار گرفته‌اند و این آمار در میان زنان شرکت کننده در جنگ خلیج فارس در سال 1995، بیش از 90٪ بوده است.
به گزارش پایگاه فمینیست (Feministe.US  ) به نقل از پنتاگون: در پایان سپتامبر 2008، در مجموع 2923 شکایت تجاوز دریافت شد که نسبت به سال گذشته 9٪ افزایش نشان می‌‌دهد. [و البته بسیاری از ترس جان یا بی‌کاری شکایت نکرده‌اند].
شاید اوباما در نظر دارد با آزاد کردن همجنس‌بازی و نیز رابطه‌ی جنسی با حیوانات برای سربازانش، آمار این تجاوزات را تقلیل دهد؟!
به گزارش News Junkie Post   - Jan 26, 2010  : آمار 90٪ به زنان نظامی شرکت کننده در جنگ خلیج اختصاص ندارد، بلکه 90٪ از نظامیان زن در ارتش امریکا مورد تجاوز قرار گرفته‌اند و این ناهنجاری رفتاری به صورت یک بیماری واگیردار درآمده که باید چاره‌جویی و درمان شود.
به گزارش وزارت بهداشت انگلیس (Department of Health  )، در این کشور در هر ده دقیقه، یک نفر مورد تجاوز قرار می‌گیرد.
این گزارش به استناد مطالعات BCS   می‌افزاید: در انگلیس در هر هفته دو هزار زن مورد تجاوز قرار می‌گیرند.
آمار تجاوز به عنف در سوئد که از آزادترین کشورهاست، آن قدر افزایش داشته که به گزارش اتحادیه اروپا، سوئد را به لحاظ آمار تجاوز به عنف، در صدر کشورهای اروپایی قرار داده است. (According to a 2009 European Union study, Sweden has one of the highest rates of reported rape in Europe  ). یکی از نمایندگان پارلمان در بررسی این ناهنجاری گفت: تجاوز در این کشور به صورت یک اپیدمی برای مردان درآمده است.
آلمانِ منظم، قانونمند و پلیسی نیز سعی دارد از رقبای امریکایی و اروپایی خود عقب نماند. گزارشات منتشره در سال‌های 2010 و 2011 از رسوایی کلیساهای کاتالویک در تجاوز به کودکان تحت پوشش و حتی ناشنوایان گروه کُر کلیسا، سو تیتر اخبار جهانی بود. که خبر مربوط به «محاکمه کشیش 46 ساله کاتولیک، به جرم 267 مورد کودک آزاری» از جمله آنها بود. اکنون نیز گزارشات ازدیاد تجاوز، حتی همراه با خشونت و قتل، نسبت به زنان و دختران بین 11 تا 18 سال و حتی کودکان، روزافزون است.(3 – 1/3)
بنا بر گزارش The Atlantic Times  : آمار تجاوز در آلمان از 7.5 در هر یکصدهزار نفر در سال 1995 به 9.1 نفر در سال 2000 افزایش یافت و این روند هم چنان ادامه دارد.
به گزارش مرکز آمار تجارت کودکان و تجاوز به کودکان در آلمان (Statistik Kindesmissbrauch in Deutschland  )، 10٪ از کلیه‌ی کودکان آلمانی مورد شکنجه‌های جسمی و تجاوز قرار می‌گیرند. بنا بر همین گزارش روند این جنایت حدود ده برابر افزایش یافته است. 1.2 میلیون کودک تا سن 14 سالگی و 1.5 میلیون نفر تا سن 18 سالگی، مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.
این گزارش می‌افزاید: اسف‌بارتر آن که آمار کلی نشان می‌دهد که کودکان پسر به مراتب بیش از کودکان دختر مورد شکنجه و تجاوز جنسی قرار می‌گیرند و تناسب آنها 61.6٪ در مقابل 38.4٪ است. و در سنین بالاتر به 71.2٪ پسران و 51.8٪ دختران می‌رسد.
این مرکز آمار بسیار وحشتناکی را از سن قربانیان (شکنجه، تجاوز و تجارت) و نسبت آنان با مرتکبین جرم منتشره نموده است که ذیلاً بدان اشاره می‌گردد (4):
قربانیان 0 تا 4 سال - توسط:
والدین: 63.16٪
همسایه: 5.26٪
بیگانه: 10.53٪
نامعلوم: 21.03٪
قربانیان 5 تا 10 سال - توسط:
والدین: 21.88٪
همسایه: 21.88٪
بیگانه: 53.13٪
نامعلوم: 3.13٪
قربانیان 11 تا 15 سال - توسط:
والدین: 38.46٪
همسایه: 18.46٪
بیگانه: 27.69٪
نامعلوم: 15.39٪
قربانیان 15 سال به بالا - توسط:
والدین: 28٪
همسایه: 16٪
بیگانه: 56٪
نامعلوم: 0٪
طبق همین آمار تناسب «جنسیت» کودکان مورد آزار قرار گرفته نیز قابل توجه است. تناسب پسران تا سن 4 سالگی نسبت به دختران، 11.5٪ در قبال 16.6٪ است، اما سن هر چه بالاتر می‌رود، آمار پسران قربانی افزایش می‌‌یابد، تا آنجا که در سن بالای 15 سال به 24.1٪ پسران و 7.4٪ دختران می‌رسد. و البته لازم به ذکر است که دختران 5 تا 10 سال به تناسب بیش از سنین دیگر در معرض خشونت و تجاوز قرار دارند. چنان چه آمار آنها 31.5٪ دختر در مقابل 17.3٪ پسر را نشان می‌دهد.
و البته همین وضعیت در سایر کشورهای اروپایی چون: فرانسه، ایتالیا، نروژ، چک، لیتوانی و ...، نه تنها بهتر نیست، بلکه هر یک از دیگری اسف‌بارتر می‌باشد
در سایر کشورهای اروپایی چون: فرانسه، ایتالیا، نروژ، چک، لیتوانی و ...، نه تنها بهتر نیست، بلکه هر یک از دیگری اسف‌بارتر می‌باشد
 و طبق آمار جهانی، ژوهانسبورگ، پایتخت آفریقای جنوبی که حیاط خلوت صهیونیست‌های امریکایی و اروپایی برای خوشگذرانی است، به دلیل برخورداری از به اصطلاح آزادی‌های بیشتر، در صدر فهرست جنایت و تجاوز قرار دارد.
این وقایع تلخ و آمارهای تکان دهنده حاکی از آن است که به رغم تبلیغات گسترده و شعارها و جوسازی‌های رسانه‌ای، این به اصطلاح «آزادی روابط جنسی» آن هم از نوع غربی و لیبرال دموکراسی‌اش، تأثیر مستقیم و کتمان ناپذیردی در ازدیاد تجاوز و جنایت دارد.
2 بهمن 1390