h اصغر فرهادی ، چهره‌ خوب شبکه افسران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اصغر فرهادی ، چهره‌ خوب شبکه افسران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اصغر فرهادی ، چهره‌ خوب شبکه افسران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اصغر فرهادی ، چهره‌ خوب شبکه افسران

اصغر فرهادی ، چهره‌ خوب شبکه افسران

هفته گذشته کاربران افسران پیشنهادات خود را به همراه دلیل انتخابشان به تیم مدیریتی افسران اعلام کردند و هم اکنون 2 چهره خوب و 4 چهره بد در معرض رای کاربران افسران قرار دارد.

شبکه خبری اجتماعی افسران هفته گذشته اعلام کرد که تصمیم دارد چهره خوب و بد هفته را از نظر کاربران خود انتخاب نماید. هفته گذشته کاربران افسران پیشنهادات خود را به همراه دلیل انتخابشان به تیم مدیریتی افسران اعلام کردند و هم اکنون 2 چهره خوب و 4 چهره بد در معرض رای کاربران افسران قرار دارد. لازم به ذکر است که این رای‌گیری تا ساعت 8 صبح سه شنبه ادامه خواهد داشت.

کاندیداهای چهره‌های خوب و چهره‌های بد افسران به شرح زیر هستند:

چهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خوب: مصطفی احمدی روشن شهید مصطفی احمدی روشن دانشمند هسته‌ای کشورمان چهارمین دانشمندی است که لیاقت شهادت در مسیر پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را کسب کرد و توسط عوامل آمریکا و رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. پس از شهادت ایشان موج گسترده‌ای از محکومیت‌ها در کشور شکل گرفت و دانشجویان زیادی به روش‌های مختلف اعلام کردند که راه این شهید را ادامه خواهند داد.

اصغر فرهادی اصغر فرهادی کارگردان ایرانی، هفته گذشته بخاطر فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه سینمایی گلدن گلوب شد. گلدن گلوب نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. او در هنگام دریافت جایزه از ملت ایران تشکر کرد و آن‌ها را مردمانی صلح دوست معرفی کرد.

چهره‌های بد: ریک سنتروم ریک سنتروم، سناتور جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا از ترور شهید احمدی روشن استقبال کرد و آن را اقدامی تحسین برانگیز و راهی برای حفاظت از جان شهروندان آمریکایی دانست و به دانشمندان هسته‌ای هشدار داد که در صورت همکاری با برنامه هسته ای ایران امنیت نخواهند داشت.

یوکیو آمانو یوکیو آمانو، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی حدود 2 ماه پیش و قبل از انتشار آخرین گزارش خود اطلاعات هسته‌ای ایران از جمله اطلاعات دانشمندان هسته‌ای کشورمان را در اختیار 5 کشور قرار داده بود. در حالی که طبق اساسنامه آژانس او حق انجام این کار را نداشته و این اقدام عامل اصلی شناسایی و ترور دانشمندان هسته ای ایران است.

گلشیفته فراهانی هفته گذشته تصویری برهنه از گلشیفته فراهانی، بازیگر ایرانی در مجله مادام لافیگارو منتشر شد. این اقدام غیر اخلاقی او به علت بی حرمتی و پایین آوردن شان زن ایرانی به شدت توسط کاربران ایرانی در داخل و خارج از کشور مورد انتقاد قرار گرفت.

نظامیان آمریکایی توهین کننده به اجساد کشته شدگان افغان هفته گذشته ویدئویی از پنج نظامی آمریکایی در افغانستان منتشر شد که به اجساد چند افغان بی‌حرمتی کرده بودند. این اقدام آن‌ها خشم مردم افغانستان و گروه‌های مذهبی و حقوق بشری را برانگیخت و وزیر امور خارجه آمریکا نیز آن را اقدامی غیراخلاقی و مستحق مجازات خواند.

همچنین کاربران افسران می‌توانند چهره‌های خوب و بد هفته در طول این هفته را به تیم مدیریتی افسران از قسمت «پیشنهاد به مدیر» این شبکه پیشنهاد دهند.

2 بهمن 1390