h پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی

پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی

پارادوکس غربی / از انواع جوائز برای اصغر فرهادی تا تحریم اهدای جایزه به دانشمند ایرانی

دکتر اردشیر قوام زاده دانشمند ایرانی برنده جایزه برترین محقق جهان در زمینه سرطان و بیماری های خونی گفت: مسئولان همایش بین المللی سالانه خون و سرطان اعلام کردند؛ من به عنوان برترین محقق جهان برگزیده شده ام اما به علت تحریم ایران نمی توانند جایزه100هزار دلاری را به من اعطا کنند.

به گزارش بصیرآنلاین، همایش بین المللی سالانه خون و سرطان13بهمن با حضور محققان و پزشکان برجسته در فلوریدای آمریکا برگزار می شود.

رییس پژوهشکده خون، سرطان و سلول های بنیادی خون ساز در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: در پاسخ به مسئولان همایش پیشنهاد دادم، جایزه ام را به انجمن جهانی حمایت از بیماران سرطانی هدیه کنم اما مسئولان همایش اعلام کردند از نظر قانونی تا پیش از آن که جایزه به من اهدا شود؛ قادر به اهدای آن نیستم.

همایش بین المللی خون و سرطان هر سال در یکی از کشورها برگزار می شود و در هر همایش یکی از محققان برجسته در زمینه پژوهش و درمان بیماری های سرطانی به عنوان برترین محقق جهان انتخاب و جایزه100هزار دلاری به وی اهدا می شود.

همایش بین المللی خون و سرطان در این دوره پزشک برجسته کشورمان دکتر اردشیر قوام زاده را به عنوان برترین محقق جهان در زمینه سرطان و بیماری های خونی معرفی کرده است.

2 بهمن 1390