h پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی

پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی

پاسخ جبهه دانشجويی حامی جبهه پايداری به ادعای انتشار بولتن تخريبی

اخیرا رسانه های منسوب به شهردار تهران که سابقه تحریف، شایعه پراکنی و تخریب های متعددی را علیه نیروهای ارزشی و انقلابی در کارنامه خود دارند، شانتاژ و هیاهوی عجیبی براه انداختند و از انتشار بولتن های تخریبی علیه آیت الله مهدوی کنی با صرف هزینه های میلیاردی و بصورت گسترده خبر دادند که البته سایر رسانه های حامی جبهه متحد اصولگرایان نیز با اینکه اصل ماجرا را به خوبی می دانستند، چشم بسته به دنبال آنها راه افتادند و در این هیاهو نقش آفرینی عجیبی كردند و آش را آنقدر شور کردند تا اینکه متاسفانه جبهه متحد اصولگرایان، در اقدامی عجیب سناریوی شانتاژ اين رسانه ها را با صدور یک بیانیه تکمیل کرد و با این کار خود بر دروغ بزرگ صرف هزینه های میلیاردی علیه آیت الله مهدوی کنی مهر تائید زد.

به گزارش بی‌باک، با توجه به انتشار مسائل کذب و خلاف واقع در برخی رسانه ها در مورد جزوه "استقامت در منطقه ممنوعه" که حاوی پاسخی به شبهات و سیاه ‏نمایی‏ ها علیه جبهه پایداری بود، جوابیه ای از جانب جبهه دانشجویی حامی پایداری منتشر شد.

متن این جوابیه به شرح زير است:

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم. قل هاتوا برهانکم ان کنتم صادقین

چه چیزی را محکوم می‏کنید و در برابر چه موضع گرفته‏ اید؟ کدام تخریب؟ کدام توهین؟ چرا صریح و روشن سخن نمی‏ گویید؟ چه شده که یک جزوه دانشجویی که صرفا در یک وبلاگ شخصی به صورت پی‏ دی‏ اف منتشر شده این قدر شما را نگران کرده؟ چرا از ارائه پاسخ منطقی به آن این همه واهمه دارید؟ کدام چاپ در تیراژ میلیونی؟! کدام هزینه هنگفت میلیاردی؟!! مطابق کدام سند و مدرک این چنین دیگران را بی‏ محابا متهم می‏ کنید؟

رهبر گرانقدر انقلاب 19 دی‏ماه تصریح داشتند انتخابات آتی می‏ بایست رقابتی باشد و این در حالی بود که برخی با تکیه بر استدلالاتی بی‏ اساس تمام تلاش خود را برای خارج کردن جریان سوم تیر از صحنه انتخابات به کار بسته بودند. مقام معظم رهبری در بیانات خود همچنین نسبت به پرهیز از تخریب، خصومت و اتهام‏ زنی تذکر دادند و رقابتی سالم را خواستار شدند.

در طی ماههای اخیر تخریب‏ های زیادی علیه جبهه پایداری صورت پذیرفت و موجی از شبهات و ابهامات برای مواجهه با این جبهه ایجاد شد. متاسفانه برخی اعضای رسمی جبهه متحد نیز در این زمینه نقشی ویژه و جدی داشتند که در صورت لزوم اسناد آن در قالب فایل‏های صوتی و مکتوب منتشر خواهد شد.

حجم شبهات و تخریب‏ها که حتی چهره‏ هایی موجّه و انقلابی چون حجج الاسلام مرتضی آقاتهرانی و روح الله حسینیان را نیز بی‏ نصیب نگذاشته بود، موجب شد جزوه ‏ای 80 صفحه ‏ای صرفا جهت پاسخ‏گویی به این سیل ناجوانمردی‏ها تنظیم شود.

فایل این جزوه با عنوان "استقامت در منطقه ممنوعه" از طریق یک وبلاگ شخصی منتشر شد و در فضای اینترنتی مورد استقبال دانشجویان و فعالان دلسوز اصولگرا قرار گرفت.

در واکنش به ادله منطقی این جزوه و استدلال‏های مطرح شده، رسانه‏ های نزدیک به شهردار تهران در اقدامی هماهنگ کوشیدند تا با برچسب "تخریبی" زدن به جزوه، از ارائه پاسخ منطقی به مفاد آن که در واقع پاسخی به شبهات آنها بود، فرار کنند. متاسفانه جبهه متحد نیز تحت تاثیر دروغ‏ پردازی‏های این سایت‏ها طی اطلاعیه‏ ای به انتشار جزوه واکنش نشان داد و برخی مطالب کذب و خلاف واقع را درخصوص آن مجددا تکرار کرد بی آنکه توضیح دهد کجای جزوه مشکل داشته است. در خصوص این همه جنجال‏ سازی توضیحات ذیل ارائه می‏شود:

1- برخلاف آنچه به دروغ تصریح شده است جزوه مورد اشاره به صورت اینترنتی منتشر شده و خبری از انتشار مکتوب و صرف سرمایه ‏های هنگفت در میان نیست. اگر مقصود از هزینه هنگفت ایمیل کردن جزوه است و ایمیل کردن از نظر آقایان این قدر هزینه دارد، ما آمادگی داریم جزوات جبهه متحد را برایشان ایمیل کنیم! کسانی که مدعی چاپ گسترده هستند یک برگ از جزوه تکثیر شده را نشان دهند و از وبلاگ میثم تمار جایزه بگیرند! واکنشی در این سطح نشان از عمق استدلالی و تاثیرگذاری این جزوه دارد که نگرانی و موضع ‏گیری‏هایی فوری را با فاصله 2، 3 روز از انتشار آن موجب شده است.

2- متن جزوه، خود گواه احترامی است که نگارنده آن برای بزرگوارانی چون آیت الله مهدوی‏ کنی قائل است. این بزرگواران همچون حضرت آیت الله مصباح یزدی، آیت الله یزدی و آیت الله خوشوقت سرمایه‏ های انقلاب و مورد احترام همه بوده و هستند. بدیهی است اختلاف سلایق سیاسی که اجتناب‏ ناپذیر است، نمی‏تواند دایره این احترام و ارادت را محدود کند.

بانیان انتشار جزوه در آستانه انتخابات خبرگان جزو کسانی بودند که مواضع آیت الله مهدوی‏کنی طی سال‏های اصلاحات و فتنه 88 را طی مطلبی تفصیلی از باب تجلیل از ایشان جمع‏ آوری و منتشر کردند. طرح این عنوان که جزوه "استقامت در منطقه ممنوعه" برای تخریب آیت الله مهدوی منتشر شده از اساس بلاوجه بوده و برای بهره ‏برداری سیاسی و نگران کردن ایشان و دوستداران ایشان صورت پذیرفته است.

3- بزرگوارانی که سالم بودن فضای انتخاباتی و فارغ از تخریب و خصومت بودن آن را دنبال می ‏کنند، بد نیست نگاهی به رسانه ‏های منتسب به شهردار تهران داشته باشند تا معنی تخریب را دریابند. این رسانه‏ ها رسما از جبهه پایداری که مورد تایید حضرت آیت الله مصباح یزدی و مورد توجه خیلی عظیمی از مردم متدین است، با عناوین "کودتاگر"، "اخباری‏ مآب"، "دروغگو"، "خودخواه"، "کاسب‏کار"، "تمامیت‏ خواه"، "خشن"، "خطرناک"، "انحصارطلب" و... یاد کرده ‏اند، آنان را صراحتا خارج از دایره اصولگرایی دانسته‏ اند و خطر آنها را نیز بیشتر از اسرائیل قلمداد نموده‏اند!!! این همه واقعا باعث شرم و تاسف است.

سوالی که وجود دارد این است که به راستی چرا دلسوزان فضای سالم انتخاباتی که این چنین در مقابل یک جزوه وبلاگی به جوش و خروش می‏آیند و اطلاعیه رسمی می‏دهند، در برابر این سیل تخریب‏ها و توهین‏ها سکوت کرده‏ اند؟! اگر آقایان از این تخریب‏ها بی‏ اطلاعند، آماده ‏ایم یک جزوه 80 صفحه‏ ای مستند از همین تخریب‏ها منتشر کنیم.

4- توسعه تخریب‏ها و شایعات که در واکنش به جزوه وبلاگی "استقامت در منطقه ممنوعه" نیز تکرار شد اقدامی مشکوک به نظر می‏رسد که پیش از همه می‏ بایست بزرگان اصولگرایی نگران آن باشند. به نظر می‏رسد جریاناتی که حضورشان در رأس وحدت از مدتها قبل نگرانی‏ هایی را به دنبال داشت و نیز برخی اصولگرایان سینه چاک آنها که التزامی به مراعات اخلاق سیاسی ندارند، آتش بیار معرکه شده‏ اند و تلاش می‏ کنند وجهه آیت الله مهدوی‏ کنی و جبهه متحد اصولگرایی را برای تطهیر خود هزینه کنند. آنان مسیری را پی گرفته‏ اند که عملا به تخریب هر دو جبهه خواهد انجامید.

5- جبهه دانشجویی معتقد است مطالب مندرج در جزوه کاملا مستند، منطقی و قابل مباحثه است. همچنین از نقد کامل و علمی این جزوه قویاً و شدیداً استقبال می‏ کند. اگر کسانی معتقدند جزوه تخریبی و مطالب آن خلاف واقع است، بگویند کجایش تخریبی است و کجایش خلاف واقع. این بیان قرآن کریم است: اعوذ بالله من الشیطان الرجیم. قل هاتوا برهانکم ان کنتم صادقین.

"جبهه دانشجویی حامی پایداری" به نوبه خود همه را دعوت به مراعات تقوای سیاسی می‏ کند. از نگاه جبهه دانشجویی، جبهه پایداری مظلوم است و این واکنش‏ها جریان دانشجویی را در راه خود مصمم‏ تر خواهد کرد. سیلی از فضاسازی‏ها و تخریب‏ها از سوی اضلاع متعدد جبهه متحد و رسانه ‏های متعدد آنها صورت می‏پذیرد؛ اعضای جبهه پایداری مطابق امر رهبری در مقابل این سطح از تخریب و توهین‏های صریح لب فروبسته ‏اند و جبهه متحد در برابر جزوه‏ ای که در یک وبلاگ منتشر شده، اطلاعیه صادر می‏ کند و فضاسازی‏ها کلید می‏زند. عجبا از این همه سعه صدر! همه شأنیت جبهه متحد همین بود؟!

امروز همه باید مصالح انقلاب را ببینیم نه اینکه مصالح حزبی و گروهی را مقدم کنیم. "جبهه دانشجویی حامی پایداری" مستقلا به تنظیم و انتشار این جزوه اقدام کرده است و مواضع جبهه پایداری از سوی آن بزرگواران یا از طریق سایت آنها اعلام می‏شود. مسئولیت این جزوه تماما متوجه جبهه دانشجویی است؛ یعنی همان ظرفیتی که جبهه متحد از آن بی‏ بهره است.

مردم و نخبگان این جزوه را خواهند خواند و در خواهند یافت حق با چه کسی است. مردم و نخبگان خوب می‏فهمند؛ به جای فضاسازی بگذاریم خودشان قضاوت کنند. برخی شجاعت اینکه یک برگ از جزوه را منتشر کنند و به آن پاسخ دهند را هم نداشتند. این یک تاکتیک سوخته در جنگ روانی است که به جای بیان واضح موضع مقابل به آن بدون منطق بتازیم و با انگ زدن‏های خلاف عرف و اخلاق اثبات خود را نتیجه بگیریم. مردم و نخبگان خودشان می‏فهمند و نیازی به قیّم ندارند. والسلام

جبهه دانشجویی حامی پایداری

2 بهمن 1390