h خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم!

خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم!

خبر خوش فتح الله زاده به پرسپولیسی ها ؛ شاید تا رده سوم سقوط کنیم!

https://file.zohur12.ir/2012/01/858f1eb3-d4f4-445b-91bd-f13cc3834eba.jpg

به گزارش بی باک ، علي فتح‌الله‌زاده با بيان اين كه كيفيت نامطلوب زمين ورزشگاه «حافظيه» در شكست تيم فوتبال استقلال مقابل فجر شهيد سپاسي شيراز موثر بود، گفت: از آنجايي كه بازيكنان استقلال عموما سطح بالا هستند و كيفيت فني فوق‌العاده‌اي دارند، نتوانستند در زمين نامطلوب ورزشگاه حافظيه قابليت‌هاي فني‌شان را بروز دهند، حتي علي سامره بازيكن حريف هم كه جزو بازيكنان تراز اول فوتبال ما است هم نمي توانست در آن زمين خوب بازي كند، با اين حال اينها را نمي گويم كه شكست استقلال در بازي ديروز (پنجشنبه) را توجيه كنم، اين حرف‌ها چيزي از ارزش كار تيم فجر كم نمي‌كند، آن‌ها تلاش زيادي براي پيروزي مقابل ما انجام دادند و بردشان را تبريك مي‌گويم.

به نوشته ایسنا، فتح‌الله‌زاده با بيان اين كه پرويز مظلومي سرمربي استقلال از حمايت كامل او برخوردار خواهد بود گفت: هيچ گاه نبايد به خاطر نتيجه‌ يكي، دو بازي سرمربي تيم را تحت فشار گذاشت. همين تراكتورسازي تا رده هشتم جدول پايين رفت و شايد همه از موفقيت آينده اين تيم نااميد شده بودند، اما با مربي خوبي همچون امير قلعه نويي اكنون توانسته به همسايگي استقلال برسد، پس ببينيد نتايج چند مسابقه نمي‌تواند ملاك ارزيابي مناسبي براي سنجش عملكرد مربيان باشد. استقلال ممكن است با اين نتايج حتي تا رده‌هاي دوم و سوم جدول هم پايين بيايد و اين چيزي است كه ما در برنامه‌ريزي‌هايمان هم پيش‌بيني كرده‌ايم! اما مطمئن باشيد قهرماني را به هيچ تيمي نمي‌دهيم.

فتح‌الله‌زاده در واكنش به اين كه آيا واقعا برنامه‌ريزي كرده ايد كه به رده دوم، سوم جدول سقوط كنيد؟! گفت: البته نه آن كه برنامه‌ريزي كرده باشيم تا اين رده‌ها پايين بياييم، اما در پيش‌بيني‌ها و برنامه‌هايمان جاي اين احتمال را گذاشته‌ايم كه اگر تا رده دوم، سوم هم پايين‌ آمديم، به گونه‌اي عمل كنيم كه تا به صدر جدول برگرديم. ما دو باخت بد داشتيم، اما رقبايمان خودشان را بكشند باز هم به استقلال نمي‌رسند

وي ادامه داد: خيلي‌ها مي‌گويند استقلال امسال كهكشاني است، اما من خطاب به آن‌ها و همه هواداران استقلال بارها گفته ام و الان هم مي‌گويم كه تيم ما كهكشاني نيست، ما فقط يك تيم خوب داريم و ممكن است تا پايان ليگ هر نتيجه‌اي كسب كنيم، اما مهم آن است كه جام را به كسي ندهيم. دو باخت پياپي كه استقلال مقابل مس كرمان و فجر سپاسي به دست آورده است، اتفاقي نيست و نتيجه‌ عوامل مختلفي چون بازي‌هاي سنگين گذشته، نبود چندين مهره كليدي در بازي‌هاي مختلف و ... بوده است.

مدير عامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال كه جدايي فرهاد مجيدي را در ناكامي‌هاي اخيرتان چقدر موثر مي‌دانيد گفت: فرهاد مجيدي بازيكن فوق‌العاده‌اي است و قطعا نبود او در تركيب استقلال در عملكرد و نتايج ما تاثيرگذار بوده است. كدام مدير و مربي دوست دارد بازيكن توانمندي چون او را از دست بدهد، اما فرهاد مجيدي خودش اصرار بر رفتن داشت و ما مجبور شديم او را آزاد كنيم. خبرنگاري از من درباره عملكرد مجيدي در تيم قطري و اين كه او هنوز نتوانسته گلي براي تيمش به ثمر برساند، سوالي پرسيد و من هم گفتم كه مجيدي بازيكن فوق‌العاده‌اي است، اما خب براي هماهنگ شدن با شرايط نياز به زمان دارد. بعضي از بازيكنان جديدي كه ما گرفتيم براي جا افتادن و هماهنگ شدن با ساير نفرات استقلال نياز به زمان دارند.

وي در ادامه‌ي صحبت‌هايش در برنامه ورزش و مردم، گفت: نبايد فراموش كنيم بازيكنان خوبي چون ميلاد ميداوودي ، آندرانيك تيموريان و خسرو حيدري در بازي‌هاي متعددي حضور نداشتند كه نبودشان براي ما تاثيرگذار بود. ما دو هفته‌ قبل ۶ـ ۷ بازيكن خوب استقلال را نداشتيم. اين وضعيت ممكن است تا پايان فصل هم به صورت نوساني وجود داشته باشد، اما هواداران بدانند كه هدف ما قهرماني است كه به آن خواهيم رسيد.

فتح‌الله‌زاده در واكنش به اين كه ظاهرا پرويز مظلومي گفته است در پايان فصل از استقلال مي‌رود اظهار كرد: مظلومي هم از نتايج به دست آمده در دو بازي اخير ناراحت است، اما او تا براي استقلال جام نگيرد، از تيم ما نمي‌رود. او اول جام را به ما بدهد بعد برود. پرويز مظلومي و ساير اعضاي كادر فني از حمايت كامل مديريت باشگاه استقلال برخوردار هستند.

وي در پاسخ به اين سوال كه علت انتخاب مشاور فني براي خودتان در باشگاه چه بود و آيا خواسته‌ايد با اين كار در حيطه مسايل فني تيم دخالتي داشته باشيد؟ گفت: بنده جواد زرينچه را به عنوان مشاور فني مدير عامل باشگاه كه خودم هستم، انتخاب كردم. او صرفا به بنده مشاوره فني مي‌دهد، من هيچ وقت در امور فني تيم دخالت نمي كنم، مشاور فني كارش اين است كه شاهد توضيحات و گزارش‌هاي فني سرمربي تيم به مديريت باشگاه بوده و نسبت به دلايل كادر فني براي عملكرد تيم آگاه باشد. او با ارزيابي گزارش‌هاي كادر فني، نظر خودش را به مدير عامل باشگاه مي‌دهد.

30 دی 1390