h پخش اعترافات مهم جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پخش اعترافات مهم جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پخش اعترافات مهم جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پخش اعترافات مهم جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی

پخش اعترافات مهم جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی

اعترافات تازه و مهم محافظان طارق الهاشمی متهم به حمایت از تروریسم که یکی از آنها با درجه سرتیپی در وزارت کشور عراق فعالیت می کرده طی سه روز آتی از سوی برخی شبکه های عراقی پخش می شود.

به گزارش مهر "سرلشکر قاسم عطا" سخنگوی رسمی فرماندهی امنیتی عملیات بغداد از پخش اعترافات جدید یگان محافظت از طارق الهاشمی معاون رئیس جمهوری عراق خبر داد.

وی تاکید کرد: در ۷۲ ساعت آتی اعترافاتی جدید را از یگان محافظت از طارق الهاشمی پخش می کنیم که شامل اعترافات اولیه دو متهم می شود.

عطا تاکید کرد: یکی از افراد بازداشت شده با درجه سرتیپی در وزارت کشور عراق مشغول فعالیت بوده است.

خاطر نشان می شود وزارت کشور عراق اخیرا اعترافات سه نفر از اعضای کادر حفاظت از طارق الهاشمی را پخش کرد و آنها به دست داشتن در عملیاتهای تروریستی با اطلاع معاون رئیس جمهور عراق اعتراف کردند.

الهاشمی پس از آنکه دستگاه قضایی عراق حکم بازداشت وی را به سبب حمایت از تروریسم صادر کرد، به منطقه کردستان عراق گریخت و همچنان از تسلیم خود به دستگاه قضایی طفره می رود.

29 دی 1390