h ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس

ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس

ایران مقصد واردات محصولات تکنولوژیک / نسل جدیدتلویزیون هوشمند در ایران+عکس

کمپانی های تولید تلویزیون های هوشمند مشهور به Smart TV به گزارش مشرق ، که نسل بعدی تلویزیون های صفحه تخت هستند اعلام کرده اند که ایران را به عنوان یکی از اولین کشورهای مقصد برای صادرات محصول جدید خود انتخاب کرده اند. برخی از این کمپانی های کره ای که یکی از پرفروشترین برندهای وسایل الکترونیکی را در بازارهای ایران دارند با نمایش تلویزیون های جدید هوشمند صفحه تخت خود در نمایشگاه وسایل الکترونیکی در شهر لاس وگاس، به معرفی این تلویزون ها و ویژگی های خاص آن پرداخته اند.

کمپانی های تولید وسایل الکترونیکی با اعلام این که ایران همواره بازار خوبی برای محصولات جدید کمپانی هایشان بوده از بازار داغ خرید تلویزیون های صفحه تخت در ایران خبر داده اند و انتخاب ایران به عنوان یکی از اولین مقصدهای ورود تکنولوژی جدید تلویوزیون های جدید را بر اساس پیش بینی فروش خوب این محصول در ایران دانسته اند.
تلویزیون 55 اینچی Smart TV 2.0 دارای سنسورهای ویژه ای برای ارتباط و فرمان بری از صاحب خود است. به صدای افراد خانه عادت می کند و فرمان های صوتی آنها را برای خاموش و روشن شدن و تعویض کانال و کم و زیاد کردن صدا و هر کاری که قرار است با کنترل از راه دور انجام دهید را با فرمان صوتی انجام می دهد.
 تلویزیون های جدید هوشمند که جزء نسل جدید تلویزیون های موسوم به صفحه تخت هستند قابلیت های فراوانی دارد. از ویژگی های اصلی نسل بعدی تلویزون های دنیا بهبود قابل توجه ارتباط با مخاطب خود با روش های مختلف است. سنسور و حسگرهای ویژه ای در این تلویزیون ها به کار گرفته شده تا از روی علایم صورت یا صدای مخاطب بتواند فرمان های شما را مبنی بر تغییر برنامه یا میزان صدا و نوع رنگ نمایشگر اجرا کند.
همچنین میزان مصرف انرژی این تلویزون ها نسبت به نسل قبل بسیار کمتر شده به طوری که می تواند در صورت قطع برق تا پنج ساعت با شارژی که درون آن تعبیه شده به پخش برنامه های صوتی و تصویری ادامه دهد.
از دیگر قابلیت های نسل جدید تلویزیون های صفحه تخت، بهبود چشمگیر استفاده از اینترنت پرسرعت و اتصال سریع به گوشی های دارای سیستم عامل اندروید یا گوشی های آیفون است و می تواند اطلاعات ضبط شده را به این گوشی ها منتقل کند و یا برعکس اطلاعات صوتی و تصویری را از گوشی های موبایل گرفته و در صفحه نمایش پخش کند.پردازشگر دو هسته ای همراه با کیفیت بسیار بالای صفحه نمایش این تلویزون های را به وسیله ای جذاب برای عاشقان بازی های کامپیوتری تبدیل خواهد کرد. کمپانی های تولید نسل جدید تلویزیون های هوشمند مانند سامسونگ، ال جی و سونی ادعا کرده اند مشتریان این تلویزیون قابلیت هایی را تجربه خواهند کرد که تا به حال حتی تصورش را نمی کردند. از جمله این قابلیت یکی این است که با استفاده از تکنولوژی نوین صفحه پردازنده، تصاویر از آنچه که هستند خیلی واقعی‌تر بنظر برسند و حتی مغز بیننده نمی‌تواند به چشمهایش اعتماد کند. تصاویر مهیج و با کیفیت این تلوزیون‌ها همراه با تکنولوژی ۳D غیر قابل باور بنظر می‌رسند شما یک فیلم را فقط نگاه نمی‌کنید بلکه در آن صحنه‌ها حضور خواهید داشت ٬ تمام سکانس‌ها واقعی‌تر ٬‌عمیق‌تر و قابل حس‌تر می‌شوند . گفتنی است درآمد خالص برخی از شرکت های تولید کننده تلویزیون های صفحه تخت مانند سامسونگ در سال گذشته میلادی تنها از فروش تلویزیون های صفحه تخت 14 میلیارد دلار بوده است.
 
28 دی 1390