h تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان

تشکیل ستاد حفاظت از دانشمندان

ستاد حفاظت از دانشمندان کشور در وزارت علوم تحقیقات و فناوری تشکیل می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر، معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع اعضای هیئت علمی دانشگاه شهرکرد گفت: با ساماندهی این ستاد، حفاظت مطلوب تری از دانشمندان علمی کشور صورت می گیرد.

ساداتی نژاد با محکوم کردن ترور دانشمند هسته ای کشور به دست استکبار و رژیم صهیونیستی ، از شهید مصطفی احمدی روشن به عنوان یکی از نخبگان علمی جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: شهادت این شهید سند افتخاری برای علم و فناوری کشور است و این ترورها خللی در مسیر توسعه علمی کشور ایجاد نمی کند.

ساداتی نژاد، علم و فناوری را جبهه مبارزه امروز در برابر دشمن عنوان کرد و اضافه کرد: دشمن نمی تواند علم و دانش را ترور کند و علم مانند نوری است که مسیر خود را ادامه خواهد داد و کشور ما در این مسیر راه خود را یافته است و با قدرت ادامه خواهد داد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ترور دانشمندان هسته ای کشور را نشانه عجز و ناتوانی دشمنان در برابر اراده ملت ایران عنوان کرد.

وی افزود: سازمان های حقوقی بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر برخی ادعاهای واهی فعال شده و بیانیه صادر می کنند ولی در برابر این اتفاق در کشور ما زبان در کام گرفته و سکوت کرده اند.

28 دی 1390