h یک جاسوس دیگر سازمان تروریستی موساد هم دستگیر شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک جاسوس دیگر سازمان تروریستی موساد هم دستگیر شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک جاسوس دیگر سازمان تروریستی موساد هم دستگیر شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک جاسوس دیگر سازمان تروریستی موساد هم دستگیر شد !

یک جاسوس دیگر سازمان تروریستی موساد هم دستگیر شد !

بر اساس این گزارش الیاس از سال ۱۹۷۷ جذب موساد شده است، وی از شغل خود در زمینه ارتباطات استفاد کرده تا اطلاعات مهمی را در مورد خطوط ارتباطی برخی مسئولان گروه‌های فلسطینی در بیروت به دشمن صهیونیستی بدهد.

فارس: یک مزدور سازمان جاسوسی موساد در لبنان که از ۳۵ سال پیش تاکنون برای این رژیم کار می‌کرده است، به دست اطلاعات ارتش لبنان بازداشت شد.

بخش امنیتی ارتش لبنان اخیرا یک مزدور با سابقه اسرائیلی را که بیش از ۳۵ سال برای موساد و دشمن صهیونیستی کار کرده را بازداشت کرد، این شبکه به نقل از منابع خود اعلام کرد که این مزدور الیاس یونس نام دارد و کارمند بازنشسته شرکت اوجیرو است و اطلاعات مهم و حساسی را در مورد لبنان به موساد داده است.

بر اساس این گزارش الیاس از سال ۱۹۷۷ جذب موساد شده است، وی از شغل خود در زمینه ارتباطات استفاد کرده تا اطلاعات مهمی را در مورد خطوط ارتباطی برخی مسئولان گروه‌های فلسطینی در بیروت به دشمن صهیونیستی بدهد.

وی همچنین در اواخر دهه هفتاد فهرست کاملی از برنامه کشتی‌های لبنانی و اقدامات امنیتی دریایی لبنان به دشمن داده است و کانال ارتباطی کشتی‌های موجود در منطقه جنوب شرق بیروت را نیز به دشمن داده است.

این مزدور اسرائیلی همچنین دوره‌های آموزشی زیادی را نیز دیده است و به همین علت اطلاعات مهمی از ساختار انسانی وزارت ارتباطات لبنان به دشمن داده است، او همچنین اطلاعات مهمی را در زمینه فیبرهای نوری لبنان در اختیار دشمن قرار داده است.

ارائه اسامی افراد خاص و سایر اطلاعات آن‌ها نظیر شماره تلفن و ارائه آدرس‌های الکترونیکی تعدادی از شرکت‌های لبنانی از دیگر خدمات این مزدور به اسرائیل بوده است، او درقبال خدمات خود به موساد هزاران دلار پاداش دریافت کرده است.

المنار تاکید کرد که این فرد در بازحویی‌های خود به تعامل با دشمن صهیونیستی اعتراف کرده است، خبرگزاری رسمی لبنان نیز در مورد بازداشت اینجاسوس اسرائیلی تاکید کرد که وی روز چهارشنبه در منطقه الزلقا بازداشت شده است، بر اساس اعلام این خبرگزاری وی رئیس مرکز تصویربرداری در اوجیرو بوده که از سه سال پیش بازنشسته شده است.

23 دی 1390