h اقتدار ایرانی ها / اورتگا ۳۰ دقیقه از ایرانی‌ها تمجید کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقتدار ایرانی ها / اورتگا ۳۰ دقیقه از ایرانی‌ها تمجید کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقتدار ایرانی ها / اورتگا ۳۰ دقیقه از ایرانی‌ها تمجید کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقتدار ایرانی ها / اورتگا ۳۰ دقیقه از ایرانی‌ها تمجید کرد

اقتدار ایرانی ها / اورتگا ۳۰ دقیقه از ایرانی‌ها تمجید کرد

ایرنا: دانیل اورتگا رییس جمهوری انقلابی و ضد امپریالیستی نیکاراگوئه در مراسم تحلیف خود در دور تازه ریاست جمهوری این کشور که با حضور 'محمود احمدی نژاد' رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، 30 دقیقه در تمجید فرهنگ غنی و روحیه استکبارستیزی ملت ایران سخن گفت.

این مراسم با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران در میدان انقلاب ماناگوآ محل شکل گیری انقلاب ضد امپریالیستی ملت نیکاراگوئه علیه استعمار و امپریالیسم برگزار شد.

روسای جمهوری اسلامی ایران ، ونزوئلا و نیکاراگوئه در این مراسم به نشانه اتحاد و دوستی دست در دست هم دادند که این حرکت آنها باعث شد مردم حاضر در میدان انقلاب بپاخاسته و با تشویق های ممتد، رضایت و حمایت خود را از دوستی سه کشور اعلام کنند.

رییس جمهوری نیکاراگوئه در این مراسم ضمن خیر مقدم به روسای جمهوری حاضر به خصوص احمدی نژاد و هیات همراه، حدود نیم ساعت از فرهنگ غنی و روحیه استکبارستیزی جمهوری اسلامی ایران سخن گفت.

دانیل اورتگا اظهار داشت : برادرم احمدی نژاد به دنبال صلح، امنیت و عدالت در جهان است و در این مسیر در کنار ملت های مستقل و آزادی خواه مشغول تلاش می باشد.

22 دی 1390