h مصطفی احمدی - 4 دانشمند ایرانی ترور شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مصطفی احمدی - 4 دانشمند ایرانی ترور شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مصطفی احمدی - 4 دانشمند ایرانی ترور شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مصطفی احمدی - 4 دانشمند ایرانی ترور شد

مصطفی احمدی - 4 دانشمند ایرانی ترور شد

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از میزان تلفات و همچنین خسارت ناشی از این حادثه مشخص نیست اما برخی از شاهدان عینی عنوان کرده‌اند که حداقل ۲ نفر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

مصطفی احمدی ‌روشن فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی نفت از دانشگاه شریف در حادثه انفجار صبح امروز شهید شد.

بنا براین گزارش فردی که در عملیات تروریستی صبح امروز به شهادت رسیده مصطفی احمدی‌روشن فارغ‌التحصیل رشته صنعت نفت از دانشگاه شریف بوده است. وی متولد سال ۱۳۵۸ بوده است.وی معاون بازرگانی پروژه نطنز و از معاون فرهنگی سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شریف بوده است .
این در حالی است که شهید احمدی روشن بدون محافظ به محل کار خود رفت و امد داشته است.

ساعت ۸:۳۰ صبح امروز یک ‌موتورسیکلت با چسباندن یک بمب مغناطیسی به یک دستگاه پژو ۴۰۵ در خیابان سیدخندان ابتدای خیابان گل نبی این خودرو را منفجر کرد.

‌این خودرو سه سرنشین داشته که یک نفر از آنها به اسم مصطفی احمدی روشن کشته شده و دو نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌وگو با فارس از انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان ایرانمهر و بیمارستان رسالت خبرداد.

گزارش خبرنگار جهان از محل این حادثه حاکیست، همزمان با انفجار، دانشجویان دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در حال آغاز امتحان بوده اند که با وقوع انفجار بسیاری از دانشجویان دچار اضطراب شده و قادر به دادن امتحان نمی شوند. با این حال مسوولان دانشکده ارتباطات حاضر به لغو امتحانات نمی شوند.

خبر دیگر در این باره اینکه دوربین های دانشگاه علامه طباطبایی تصاویر لحظه ترور شهید احمدی را ضبط کرده اند که در دستگیری تروریست ها می تواند موثر باشد.

21 دی 1390