h جواب هوشمندانه ولایتی به شیطنت "همشهری" درباره جبهه پایداری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جواب هوشمندانه ولایتی به شیطنت همشهری درباره جبهه پایداری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جواب هوشمندانه ولایتی به شیطنت همشهری درباره جبهه پایداری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جواب هوشمندانه ولایتی به شیطنت همشهری درباره جبهه پایداری

جواب هوشمندانه ولایتی به شیطنت "همشهری" درباره جبهه پایداری

عضو ارشد جبهه متحد اصولگرایان در پاسخ به سوالات خبرنگار ارگان رسمی شهرداری تهران که تلاش می‌کرد تا به تخریب جبهه پایداری انقلاب اسلامی بپردازد، از عدم وجود هیچگونه اختلاف میان اصولگرایان خبر داد.

به گزارش رجانیوز، دکتر ولایتی در دیدار با جمعی از فعالان روزنامه همشهری در پاسخ به این مساله که "برخی اضلاع اصولگرایی به دنبال وحدت شکنی هستند"، گفت: دیگران مجبور نیستند از ما حرف شنوی داشته باشند. وحدت جز از طریق نشست و برخاست‌های سیاسی و گفتگوهای دوستانه و صبر و گذشت به دست نخواهد آمد.

ولایتی همچنین در پاسخ به این سوال که برخی این رویکرد جبهه متحد را به انفعال تعبیر می‌کنند، اظهار داشت: آنانی که می‌گویند انفعال، یعنی می‌خواهند با صراحت برخورد کنیم و دعوا مرافه راه بیفتد که نفعی برای نیروهای انقلاب ندارد. اساس در برخورد خودی‌ها، گذشت و صبر است.

گفتنی است رسانه‌های نزدیک به شهردار تهران که در میان افکار عمومی به عنوان یکی از ساکتین فتنه شناخته می‌شود، در ماه‌های اخیر به شدت خط تخریب جبهه پایداری به بهانه وحدت اصولگرایان را پیگیری می‌کنند.

20 دی 1390