h جاسوس آمریکا به زودی اعدام خواهد شد / حکم اعدام براي جاسوس آمریکا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جاسوس آمریکا به زودی اعدام خواهد شد / حکم اعدام براي جاسوس آمریکا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جاسوس آمریکا به زودی اعدام خواهد شد / حکم اعدام براي جاسوس آمریکا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جاسوس آمریکا به زودی اعدام خواهد شد / حکم اعدام براي جاسوس آمریکا

جاسوس آمریکا به زودی اعدام خواهد شد / حکم اعدام براي جاسوس آمریکا

امیر میرزایی حکمتی جاسوس دستگیر شده آمریکا در ایران در حکمی که از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب صادر شد به اتهام همکاری با کشور متخاصم و جاسوسی مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد.


به گزارش مشرق؛ حکم بدوی دادگاه امیر میرزائی حکمتی جاسوس بازداشت شده آمریکا در ایران از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی صادر شد.

بر اساس حکم صادره از سوی قاضی صلواتی رئیس شعبه 15 دادگاه انقلاب ، امیر میرزایی حکمتی به جرم همکاری با دولت متخاصم و عضویت در سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) و همچنین تلاش برای متهم سازی ایران در تروریسم، محارب و مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد.

گفتنی است حکمتی از ماه می ۲۰۰۹ میلادی توسط سازمان جاسوسی آمریکا CIA استخدام شده و مأموریت‌هایی را برای جاسوسی در ایران داشته است. وی همچنین سابقه عضویت در ارتش آمریکا را نیز در کارنامه خود دارد.

این جاسوس دستگاه اطلاعاتی آمریکا پیش از اعزام به ایران در پادگان بگرام افغانستان حاضر شده و به اطلاعات محرمانه نیز دست پیدا می کند تا با حضور در کشور و برقراری رابطه با وزارت اطلاعات جمهوری دستگاه های امنیتی ایران را گمراه کند که با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان این فرد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

گفتنی است حکمتی در جلسه دادگاه خود که به ریاست قاضی صلواتی و در شعبه 15 دادگاه انقلاب تشکیل شده بود، اتهامات وارده را قبول کرده بود.

19 دی 1390