h قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ] - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ],ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ],مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ]

قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ]

قیمت دلار در عید 98 [ بروزرسانی لحظاتی قبل... ]

قیمت دلار و قیمت سکه و حتی قیمت انواع ارز ازاد در بازار های تهران و شهرستان های ایران دائما در حال بروز رسانی و اپدیت است ، به طوری که هر ساعت قیمت دلار در نوسان بالا و پایین قرار دارد.

به گزارش رویترز، یورو در معاملات امروز با صعود ۰.۰۵ درصدی در برابر دلار به ۱.۱۳۴۰ دلار رسید تا کماکان به روند افزایشی خود ادامه دهد. تا پیش از امروز، ارزش یورو در برابر دلار ۰.۴ درصد تقویت شده بود.

یورو در برابر سایر ارزهای مهم نیز صعودی بود به گونه‌ای که هر یورو در معاملات امروز به ازای ۸۰.۷۴۹۴ روپیه هند، ۱.۵۹۴۸ دلار استرالیا، ۱.۴۹۹۹ دلار کانادا، ۱.۱۳۵۰ فرانک سوئیس، ۱۲۵.۶۳۶۸ ین ژاپن و ۷.۶۲۳۹ یوان چین مبادله شد. همچنین هر پوند انگلیس به ازای ۱.۱۴۸۸ یورو مبادله شد.

دلار اما در معاملات امروز کم فروغ بود و در برابر بسیاری از ارزها بدون تغییر باقی ماند.

وضعیت طلا و دلار در سال 98 به چه صورت است؟

مرتضی ایمانی راد،‌ تحلیلگر مسائل اقتصادی: سال آینده طلا به دلیل تبعیت از قیمت دلار احتمال افزایش قیمت بیشتری نسبت به سایر بازارهای سرمایه گذاری دارد. اول اینکه احتمال افزایش اونس طلا در سال 2019 بسیار بالاست. دوم به دلیل اینکه فشار روی دلار بالاست و با کنترل بانک مرکزی روی دلار، این فشار بر طلا وارد خواهد شد

نرخ سکه و دلار ازاد و طلا در بازار

نرخ فروش هفتگی دلار در سامانه سنا به ١٢۵٠۴تومان رسید.

با انتشار خبر FATF، قیمت‌ها در اتاق‌های معاملات مجازی ریزش کرد به نحوی که دلار به کانال ۱۲ هزار تومان فرو ریخت:

?? تهران ۱۲.۹۰۰ ?? سکه ۴.۵۴۰.۰۰۰ ✴️? طلای آب‌شده (مثقال) ۱.۷۸۴.۰۰۰

3 اسفند 1397