h سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام!

سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام!

پدیده نوظهور شبکه های اجتماعی در خاورمیانه و علی الخصوص در کشور ایران باعث رشد افرادی شده که به هر نحوی حرفی برای گفتن دارند ، سید مهدی صدرالساداتی از جمله همین افراد است.

سید مهدی صدرالساداتی را بهتر بشناسیم / آخوند سلبریتی اینستاگرام!

سید مهدی صدرالساداتی طلبه ای بود که در ابتدا با انتشار تصاویر و کلیپ های موجود در اینستاگرام توانست از طریق قسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی برای خود مخاطبینی را جمع اوری کند.

چندی پیش سایت مشهور المانتیور در خصوص وی نوشت : روحانی 31 معروفی که در اینستاگرام 23هزار دنبال کننده دارد و در طی این مدت به دنبال افشای زندگی لوکس افرادی است که وابستگی به مقامات ایرانی دارند.

رفته رفته با رشد فالوورهای این روحانی جنجالی سید مهدی صدرالساداتی شروع به اظهار نظر در خصوص مسائل جاری کشور و مشکلاتی که دولت ها و مسئولین جمهوری اسلامی برای کشورمان دست و پا کرده اند ، معروفیتی نسبی را در بین مخاطبان خود که تشنه این دست مطالب هستند پیدا کند.

از چند وقت قبل سید مهدی صدرالساداتی با افشای برخی اتفاقات رخ داده در کشور از جمله ساخت و سازهای حوزه های علمیه و ماجرای ده‌ونک و اعتراضات کارگری در هفت تپه و ... شروع به درگیری با قدرت های بالادستی در کشور شد.

ضرب و شتم روحانی معروف اینستاگرام

کار به جایی رسید که ظاهرا با شکایت یکی از این موارد وی به بازداشت موقت در اوین و عکس برداری با شماره و ... شد. کمی قبل از بازداشت شدنش فیلمی در اینستاگرام سید مهدی صدرالساداتی منتشر شد که ان فیلم توسط همسرش ضبظ شده بود و در ان کلیپ تعدادی لباس شخصی با هدف درگیری با سید مهدی صدرالساداتی در نزدیکی منزل وی پرسه میزدند!! که دست اخر وی را در خیابان با مشت و لگد و کتک پذیرایی کردند!!!!!

روزنامه علی‌اکبر ولایتی سیدمهدی صدرالساداتی را نفوذی اعلام کرد

روزنامه متعلق به دانشگاه آزاد، تیتر و مقاله اصلی چندی پیش خود را به دفاع از آقای رئیس اختصاص داد. ولایتی که اندکی قبل از مردم خواسته بود از مردم یمن یاد بگیرند که «لنگ می‌پوشند و نان خشک می‌خورند، اما می‌جنگند»، با انتقادات زیادی روبه رو شد که بخش مهمی از آن به اصولگرایان هم باز می‌گشت.

انتقاد مخالفان برای ولایتی چندان اهمیتی نداشت اما دفتر وی با همکاری روزنامه‌های کیهان و فرهیختگان تلاش کردند تا او را از زیر بار فشار افکارعمومی خارج کنند. از همین رو حسین شریعتمداری برایش درکیهان مقاله‌ای نوشت و انتقادات را محصول کینه‌توزی فرزندان هاشمی دانست.

اما مقاله روزنامه فرهیختگان حاوی مطالب مهمی است. این مقاله ضمن انتقاد به محمد دلاوری از مجریان صداوسیما و یک تن دیگر آنها را «نفوذی» خوانده است و نفر ديگر را حجت السلام صدرالساداتی اعلام می‌کند. طلبه‌ای که «عدالت‌خواهی» او را «ظاهری» دانسته است.

پدیده شبکه های اجتماعی و فسادهای رشد یافته در کشور و اطلاع رسانی بسیاری از افراد از جمله چنین طلبه های انقلابی جار و جنجال های زیادی بپا کرده است ، بطوری که معلوم نیست چه کسی مدافع و چه کسی ضد نظام است؟! امیدواریم روزی برسد که نیاز به بازداشت افرادی همچون سید مهدی صدرالساداتی نباشد.

1 آذر 1397