h فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر

فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر

چند هفته قبل ایرنا در خبر نوشت : عاملان انتشار فیلم مستهجن در شوشتر دستگیر شدند!

فیلم بررسی تجاوز به کودکان شوشتر

این خبر با واکنش مردم در فضای مجازی همراه شد و همزمان با ان تصویر زیر که مربوط به جنایت این فرد جانی است منتشر شد.

احمد تن‌تن مجرم سابقه‌دارِ شهر شوشتر که بارها زندانی شده، با تهیه فیلم از قربانیان تجاوزش، آنها را تهدید کرده است. احمد تن‌تن در دوران آزادی به همراه دو نفر از دوستانش به پسربچه‌های نوجوان ۱۲-۱۳ ساله تجاوز کرده و از صحنه‌ی تجاوزها و قربانیانش فیلم گرفته با این فیلم‌ها بچه‌ها را تهدید کرده بود که اگر به خانواده‌ها اطلاع بدهند فیلم‌ها را منتشر می‌کند و‌ آبروی آنها می‌رود.

بر اساس این گزارش، خبر این تجاوز در شهر پیچیده و فیلم‌های تجاوز به دست خانواده‌ برخی از کودکان رسیده تا با ایجاد رعب و وحشت خانواده‌ها را از شکایت بازدارند.

راست و دروغ ماجرای آزار جنسی کودکان در شوشتر

?فرماندار شوشتر درباره انتشار تصاویر تجاوز و آزار و اذیت جنسی چند پسر کودک و نوجوان توسط یکی از مجرمان سابقه دار این شهر گفت: پرونده این فرد و همدستانش در انتظار صدور رأی است و دادستان از خانواده‌ها خواسته شکایت خود، در این باره را تکمیل کنند.

?حسین پنبه دانه پور، فرماندار شوشتر درباره انتشار فیلم تجاوز یک مجرم سابقه دار در این شهر به چند کودک و نوجوان می گوید: زمانی که این فیلم منتشر شد، هم توزیع کننده هم فیلمبردار و هم این فرد بازداشت شدند.

?وی در پاسخ به اینکه پرونده در چه مرحله ای از رسیدگی قرار دارد، تصریح می کند: در حال حاضر نیز در اختیار مقام قضایی قرار گرفته اند و پرونده در انتظار صدور رأی است.

?فرماندار شوشتر در واکنش به اینکه برخی رسانه های خارجی مدعی شده اند، این خانواده ها تهدید شده اند در صورت انتشار اخبار ماجرا با آن ها برخورد خواهد شد، می گوید: چنین چیزی اصلا صحت ندارد و دادستان خانواده های محترم این کودکان را خواسته است، برخی شکایت خود را تحویل داده اند و برخی هم در حال تکمیل و تحویل اند تا به اعمال قانون از سوی قوه قضائیه کمک کند.

همه چیز درباره سیاسی کاری در پی یک جنایت هولناک پوریا فاضل با انتشار ویدئو زیر در توئیتر نوشت: در ماجرای تجاوز به کودکان شوشتر علینژاد بد سناریو نویسی کرده است. ایدئولوژی اسلامی اجازه انقلاب جنسی مد نظر علینژاد که سالها در پی آن است را نخواهد داد و ایران غرب وحشی در روابط جنسی نخواهد شد. اینجا مجازات سنگینی برای لواط کاران پیش رو است و مانند غرب همجنس باز نیست. دانلود
25 آبان 1397