h دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show

دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show

دانلود مستند دوبله فوق العاده دیدنی اشپزی با موضوع پیتزا شو . این مستند با نام The Pizza Show رو حتما دانلود کنید و ببینید تا از رموز پخت و پز پیتزا در دنیا اشنا شوید

دانلود مستند پیتزا شو The Pizza Show

پیتزا حدود 200 سال بوده است و ایتالیایی ها به عنوان سازندگان این ظرف خوشمزه در نظر گرفته شده اند. در حال حاضر، یک مطالعه جدید فیزیکی را که پیتزا ایتالیایی را به عنوان یک موفقیت خوشمزه تبدیل می کند، پدید آورده است.

کلیدی برای پیتزا بزرگ، با توجه به این مطالعه جدید، پیدا کردن شرایط مناسب برای به دست آوردن یک پایه به خوبی پخته شده و toppings کاملا browned است.

یک پیتزا کمی آسمانی

ایتالیا به عنوان مکان جایی که پیتزا ها منشا می گیرد شناخته شده است. اما در ایتالیا، ناپل زادگاه پیتزا ایتالیایی است. پیتزا کلاسیک ناپولیتن به دلیل کوره فوق العاده داغ استفاده شده است. خمیر کثیف است، اما همچنین مرطوب و کشش است، همه در حالی که toppings از طریق پخته شده و لوله کشی گرم است. در رم، پیتزا سنتی با مواد تشکیل دهنده تقریبا مشابه و همچنین بر روی اجاق آجری ساخته شده است، اما خمیر متفاوت است.

اما ساخت یک پیتزا سنتی ایتالیایی، رومی یا ناپلئونی، در اجاق اصلی شما همواره یک مشکل (و ناامیدی) برای تنها مرگ و میر بوده است. به نظر می رسد یک هنر است که تنها در دستان ماهرانه pizzaiolo (سازندگان پیتزای) و اجاق های آجری چوب آنها سوختگی دارد.

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

دانلود قسمت پنجم

دانلود قسمت ششم

23 آبان 1397