h دانلود فیلترشکن تلگرام طلایی talagram - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود فیلترشکن تلگرام طلایی talagram,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود فیلترشکن تلگرام طلایی talagram,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود فیلترشکن تلگرام طلایی talagram

دانلود فیلترشکن تلگرام طلایی talagram

تلگرام طلایی، یک تلگرام بهترین نسخه برنامه پیام رسان غیر رسمی جهان است که بدون استفاده از هی فیلترشکنی و هیچ پروکسی میتوانید با ان از تلگرام اصلی استفاده کنید.

اولین شانس طلاگرام با امکانات فوق العاده و فوق العاده باورنکردنی، مطمئن شوید که ویژگی های تگپس: تمام ویژگی های این برنامه رایگان است و هر کپی و انتشار آن ممنوع است.

ريپورتي- رفع: به راحتی و در کوتاهترین زمان به حساب رایگان خود.

- جارو برقی می تواند به آسانی: فایل ها، عکس ها، فیلم ها، فضای رایگان برای حذف اتاق های چت I-خاص با امکان اضافه کردن supergroh به supergroh همراه با کانال جستجوی جستجو نامحدود: جستجو بیش از 60 هزار کانال انگلیسی و امکان ویرایش قالب تلگراف، استفاده از قالب ها برای قالب سفارشی آماده و متنوع: ایجاد و ذخیره صورت. همچنين پيشنهاد كرد كه فرمت تنه رشد كننده شما ميتوانيد يك تلگراف را به كانال رسمي ما براي انتشار نام شما ارسال كنيد.

حالت گشت و گذار: آنلاین، آفلاین، اما دیده نمی شود. پیام های خوانده نشده بدون نیاز به خواندن آنها برای وضعیت mkhatbtan (تیک) تغییر دهید. در حالت شبح تنها در زمانی که پیام دوباره به صورت آنلاین و آفلاین فرستاده شد.

- نشان دادن مخاطبان درخواست اعضاء ما توسط برنامه های دیگر (تبلیغات) مسدود شده است - ایجاد یک قالب جدید و ارسال به دوستان خود - پیشرفته یک مخاطب خاص: آنلاین و آفلاین، تغییر عکس و نام و شماره تلفن مخاطبان خاص خود را در حداقل زمان ممکن

-Category chat: چت در مورد گروه های مورد علاقه خود.

Multiple-froard: یک یا چند پیام از یک یا چند مخاطب یا گروه.

-فرمت پیشرفته: پیش از ارسال متن را تغییر دهید، قبل از ارسال متن زیر عکس یا فیلم را اضافه کنید، قبل از ارسال متن را به گیف اضافه کنید، همه چیز با پیشرفته ترفند.

-فروش بدون نقل قول: می تواند پیام های دیگران بدون اینکه نام پیام سرور برای دیگران نمایش داده شود.

تغییرات از آخرین تغییرات که مخاطبین: مخاطبین را به نام خود، شماره و یا تصویر نمایه.

تماس آنلاین: لیستی از مخاطبین آنلاین را نمایش می دهد.

توانایی ارائه نقاشی برای زبانه برجسته و خوانده نشده: همیشه مکالمات مهم در یک برگه جداگانه در دسترس هستند. امکان دانلود خودکار چت های نیز وجود دارد.

متن را همراه با استیکرها انتخاب کنید و ویدئو-اموجی: استایکرها و اموجی را به برگه انتخاب شده اضافه کنید.

مخفی کردن کانال ها، گروه ها و ...: امکان پنهان کردن چت به خورشید و امکان تعیین رمز عبور برای چت های عددی و متن مخفی.

- امکان نشانه گذاری یک مکالمه (گفت و گو در مرجع آینده برای یادگیری خواندن پیام که شما انجام داده است) - امکان انتخاب همه مخاطبین در زمان ایجاد کانال یا گروه - امکان انتخاب یک گروه یا تمام مخاطبین برای اضافه کردن به کانال ساخته شده یاب ID: استفاده از این امکان می تواند دوستان از طریق جستجو یاهو و پیدا کردن آنها.

تماس آنلاین: لیستی از مخاطبین آنلاین را نمایش می دهد.

دانلود مستقیم هاتگرام / دانلود HotGram از بازار

23 آبان 1397