h دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه

دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه

محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: بازار آرامش نسبی دارد و خبری از خریدهای هیجانی نیست.

دو علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه

وی با بیان اینکه خرید و فروش طلا و سکه به صورت عادی در جریان است، افزود: امروز قیمت ها در این بخش نسبت به روز قبل با کاهش همراه شده است.

کشتی آرای علت اصلی کاهش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر و امروز را کاهش قیمت دلار در بازار آزاد و کاهش قیمت جهانی طلا برشمرد و گفت: بازار طلا و سکه روزهای آرامی را سپری می کند.

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 180 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و 20 هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و 10 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 600 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار هم 356 هزار و 600 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1202 دلار معامله می‌شود.

23 آبان 1397